Więcej zszywek z tablicy

Sport

Rozciąganie do szpagatu.
Ka...
Taki stanik sportowy poszuk...
Hej, wiecie gdzie można dos...
Krzesełko :) Któraś robiła?...
Hej! Wiem, że temat szpagat...
mała dyskoteka w domu i kil...
Heej! Zwracam się do Was z ...
Mam ,pytanie do fanek przys...
Claudia1505

Claudia1505

Dodane 9.01 o 13:27
Obserwuj
Hej! Wiem, że temat szpagatu był poruszany a w internecie jest mnóstwo wskazówek jak go wykonać. Mnie interesują rady i opinie osób które bez chodzenia na akrobatykę itp osiągnęli tą umiejętność :) Polećcie proszę jakieś najlepsze wg Was ćwiczenia, czas ich wykonywania i częstotliwość. Bardzo i na tym zależy. Pozdrawiam ! :)

Hej!

Wiem, że temat szpagatu był poruszany a w internecie jest mnóstwo wskazówek jak go wykonać. Mnie interesują rady i opinie osób które bez chodzenia na akrobatykę itp osiągnęli tą umiejętność :) Polećcie proszę jakieś najlepsze wg Was ćwiczenia, czas ich wykonywania i częstotliwość. Bardzo i na tym zależy. Pozdrawiam ! :)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

nika136

najlepiej siedzieć w rozkroku i do każdej nogi i do środka polezec chwile, przerwa i tak kilka razy:)

 |  17.01 o 19:08  

Milena0215

Kwestia też jest tego ile masz lat? Po 24 roku życia szanse na szpagat szybko spadają:-) ja się rozciągałam minute dziennie przez kilka miesięcy (zaczęłam w wieku 12 lat) i w końcu jakoś dałam rade... Moja rada jest taka żebyś szpagat traktowała jako ćwiczenie rozciągające, czyli rozciągaj się na wszystkie sposoby i w pozycji szpagatowej próbuj robić skłon do nogi wykrocznej, a później próbuj spojrzeć w sufit:-)

 |  10.01 o 17:07   Pokaż odpowiedzi

AgaMiki1996

Najpierw musisz się dobrze rozciągać . Bez tego nic nie zrobisz . Ja się w dwa dni nauczyłam więc nie jest to jakie trudne ;)

 |  9.01 o 15:53   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: