Więcej zszywek z tablicy

pielęgnacja

Hej znalazłam dla siebie ja...
Hej na moim koncie już jaki...
Hej mam 17 lat z trądzikiem...
xxtosiaxx99

xxtosiaxx99

Dodane 20.02 o 18:50
Obserwuj
Hej znalazłam dla siebie jakiś czas temu idealny żel do twarzy. Mam 19 lat i moja cera nie miała lekko. Chodziłam do dermatologa i stosowałam różne maści itp. Oczywiście, że pomogły ale co miesięczna wizyta u dermatologa kosztowała, przepisane leki, maści były jeszcze raz tak drogie bo borykałam się jeszcze z innymi problemami. Żel dobrze oczyszcza i nadaje blasku i świeżości skóry. Cena to ok 15 zł. Jeśli ktoś stosował to niech zostawi swoją opinię w komentarzu. Pozdrawiam :)

Hej znalazłam dla siebie jakiś czas temu idealny

żel do twarzy. Mam 19 lat i moja cera nie miała lekko. Chodziłam do dermatologa i stosowałam różne maści itp. Oczywiście, że pomogły ale co miesięczna wizyta u dermatologa kosztowała, przepisane leki, maści były jeszcze raz tak drogie bo borykałam się jeszcze z innymi problemami. Żel dobrze oczyszcza i nadaje blasku i świeżości skóry. Cena to ok 15 zł. Jeśli ktoś stosował to niech zostawi swoją opinię w komentarzu. Pozdrawiam :)

Zgłoś naruszenie

oleeeczka

nie polecam niczego z kwasem salicylowym do mycia twarzy bo mozesz poparzyc twarz... cere tradzikowa potrzebuje nawilżenia, dobrej diety i szergu badan krwi w tym hormonów

27.02 o 12:01      1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
mamona
sonpo26
Sunny363
chochlik23
INVINCIBLE77
Robczek1

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY