Więcej zszywek z tablicy

Sport

Hej !:) Tęskniłyście?:) heh...
hej.. mam problem. Dziś pow...
Co myślicie o 6 weidera?? C...
Hej hej :)) powiedzcie mi, ...
któraś z Was próbowała??? ;...
Dziś w moim treningu znalaz...
Turbo Spalanie - Trening Od...
Żelazny trening - żelazne p...
masakra..
Fat Burning Cardio Workout ...
Witajcie;) Kochane Kobitki,...
Mel B 10 minutowy trening p...
Hejj Laski :) słyszałam,że ...
słuchajcie mam problem.. ćw...
nogii... ! Pomóżcie ,jakie ...
Ćwiczył ktoś?? Jak tak,jaki...
Roksankaa_

Roksankaa_

Dodane 15.08 o 15:49
Obserwuj
Hejj Laski :) słyszałam,że czerwona herbata podczas diety,ćwiczeń dużo pomaga :) to prawda? Któraś próbowała ?:)

Hejj Laski :) słyszałam,że czerwona herbata podczas

diety,ćwiczeń dużo pomaga :) to prawda? Któraś próbowała ?:)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

klaudia123526

Czerwona herbata ma takie samo działanie jak zielona, nie jest ani zdrowsza ani bardziej szkodliwa. nie różni się w dużym stopniu niczym. Ale nie należy przesadzać z dawkami bo wcale nie będzie miała wtedy korzystnych skutków, na jeden organizm zadziała na inny nie, zależny od człowieka :D Ale spróbuj nie ma co. Sama piję zieloną, ale czasem nawet czerwoną zdarza Mi się kupić. nie ma ona sama w Sobie substancji odchudzających, po prostu oczyszcza nasz organizm. Czy działa ? Nie wiem, tego się jeszcze nie uczyłam :)

 |  1 15.08 o 16:53   Pokaż odpowiedzi

Revella

Powinno się pić maks litr dziennie. Pomoże w podkręceniu metabolizmu, ale tylko spożywana bez cukru :) ja tam nie wiem czy ona działa czy nie, ale pije codziennie po 2-4szklanki i razem z ćwiczeniami poszło 20kg.

1  |  15.08 o 16:38   Pokaż odpowiedzi

vixen89

Zaszkodzić nie zaszkodzi, mojej mamie nie zaszkodziła mimo tych ilości :D także takie 3-4 szklanki dziennie spokojnie możesz pić :) Ja kiedyś też piłam, w rozsądnych ilościach, ale to były czasy gdy jeszcze nie trzymałam diety i nie ćwiczyłam, więc efektów jakichś spektakularnych nie zauważyłam. Może teraz znowu się skuszę, ta herbata ma dużo dobrych właściwości, ma dużo więcej mikroelementów niż czarna herbata :) Także nawet dla zdrowia warto. Ma dość specyficzny smak, jakby wędzony, ale można się przyzwyczaić :)

 |  15.08 o 16:13   Pokaż odpowiedzi

Marshallena

najlepiej pić zieloną herbatę, jest z młodych liści, więc jest zdrowsza, czerwona jest zdrowsza od czarnej, ale całkiem zdrowa nie jest, zawiera trochę substancji toksycznych (!). Ogólnie powinno się dużo pić jeśli chce się schudnąć, najlepiej zwykłej wody z sokiem z cytryny lub bardzo małą ilość chili, które przede wszystkim detoksykują organizm i pomagają spalić co nie co, można dać mięty, żeby złagodzić kwasowość. Herbata sama w sobie nic nie daje, bardziej chodzi o to że więcej pijesz.

 |  15.08 o 16:12   Pokaż odpowiedzi

vixen89

Moja mama x lat temu gdy rzuciła palenie przytyła aż 15 kg. Zaczęła jeździć na rowerze i piła czerwoną herbatę, ogromne ilości, po 10-15 filiżanek dziennie. Herbaty już dawno nie pije, został tylko rower i jest szczuplejsza ode mnie :P Jej pomogła, ale może też dlatego, że jak tak dużo piła, to po prostu nie miała miejsca na większe porcje jedzenia

 |  15.08 o 15:58   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: