Więcej zszywek z tablicy

FIT!<3

72 kg VS 56 kg --> zbila...
Hej, hej! Pokazuję się tuta...
Hej wszystkim! Oj jak dawno...
72 kg VS 58 kg... Tak niewi...
Hejka. Przedstawiam wam moj...
Hejka! Jak tam wasza forma?...
Pomocy! Potrzebuje motywacj...
To niesamowite uczucie, kie...
Hejka.. Dziś przychodzę z m...
Hej wszystkim! Dzisiaj przy...
Hej, dzisiaj chciałabym wam...
Hej , dzisiaj chciałam wam ...
#fitgirl
fitdziewczynka156

fitdziewczynka156

Dodane 31.10 o 23:28
Obserwuj
Hejka. Przedstawiam wam moją " małą" metamorfozę, piszę "małą" gdyż cały czas dążę do wymarzonego celu i się nie poddam to jeszcze nie koniec! Waga na 1 zdjęciu to 72 kg ( koniec lutego) 2 zdjęciu 60 kg( koniec czerwca) i na 3 zdjęciu 58kg ( koniec października) -> moja zmiana trwała od lutego do teraz ( z przerwami) i trwa nadal.. Do tej pory zrzuciłam 14 kg :) i w końcu zobaczyłam tą moją wymarzoną " 5" z przodu! Jestem bardzo szczęśliwa! Warto walczyć o swoje marzenia i się nie poddawać mam nadzieję że mogę być dla kogoś jakąś motywacją że nie wolno się poddawać! Pamiętajcie DIETA I SPORT to droga do sukcesu - innej drogi nie ma na skróty. Chcecie mieć szybkie efekty które szybko znikną? Czy wolicie się dłużej pomęczyć ale mieć efekty na "lata" a nie " lato" :) jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :) pozdrawiam.

Hejka.

Przedstawiam wam moją " małą" metamorfozę, piszę "małą" gdyż cały czas dążę do wymarzonego celu i się nie poddam to jeszcze nie koniec! Waga na 1 zdjęciu to 72 kg ( koniec lutego) 2 zdjęciu 60 kg( koniec czerwca) i na 3 zdjęciu 58kg ( koniec października) -> moja zmiana trwała od lutego do teraz ( z przerwami) i trwa nadal.. Do tej pory zrzuciłam 14 kg :) i w końcu zobaczyłam tą moją wymarzoną " 5" z przodu! Jestem bardzo szczęśliwa! Warto walczyć o swoje marzenia i się nie poddawać mam nadzieję że mogę być dla kogoś jakąś motywacją że nie wolno się poddawać! Pamiętajcie DIETA I SPORT to droga do sukcesu - innej drogi nie ma na skróty. Chcecie mieć szybkie efekty które szybko znikną? Czy wolicie się dłużej pomęczyć ale mieć efekty na "lata" a nie " lato" :) jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :) pozdrawiam.

Zszywka przypięta także na tablicach:

Motywacja

Motywacja

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

czekoladowa_grey14

ja zaczęłam tydzień temu ale nie mam pomysłów na obiady macie jakieś fajne i w miarę szybkie ???

 |  16.01 o 17:27   Pokaż odpowiedzi

xxaneczkaxx

mega efekt gratulacje!! jestem w podobnej sytuacji i od poniedziałku 2 raz zaczynam walkę o wymarzoną 5 z przodu. Powiedz mi tylko jak Ty to zrobiłaś, że skóra na udach nie jest naciągnięta, bo u mnie to chyba będzie największy problem :/

 |  5.01 o 18:38   Pokaż odpowiedzi

Ania241909

gratulacjie .to nie prawda ze dpstanie sie efektu jo-jo ja schudlam w miesiac 10kg a w drugim 5i jest ok nadal bez cwiczen

 |  27.11 o 5:53  

ewelina00

Co cwiczysz I ile razy w tyg ?

 |  8.11 o 5:00   Pokaż odpowiedzi

misti102

gratulacje! myślę, że Twoim największym poplecznikiem w utracie wagi jest czas; nie sztuka schudnąć 10 kg w miesiąc (bo zdecydowana większość i tak dostaje jojo; w Twoim przypadku jest ogromna szansa, że czas zmienił Twoje nawyki zwłaszcza żywieniowe i tego Ci bardzo gratuluję i życzę dalszych sukcesów w utrzymaniu wagi i radości z odzyskanego zdrowia :)

1  |  7.11 o 10:01   Pokaż odpowiedzi

guma26662

Hej :) mam pytanka apropo diety. Robiłaś sobie czasami cheat meal, day albo cos takiego? Jak tak to jak często? Czy trzymasz sie już te wiele miesięcy bez slodyczy, fast foodow etc?

1  |  3.11 o 8:37   Pokaż odpowiedzi

marlena20656

Super przemiana a mogła bym się dowiedzieć jaka dietę stosujesz oraz jakie ćwiczenia?

1  |  2.11 o 11:10   Pokaż odpowiedzi

mary288

super przemiana gratulacje i tacy ludzie moga motywowac do dzialan ! :)

1  |  2.11 o 8:45   Pokaż odpowiedzi

Shina02

Jesteś dla mnie motywacją!!!! :D

 |  1.11 o 17:50   Pokaż odpowiedzi

Shina02

Łał! Jak dla mnie cudo się porobiło :D Mam podobną wagę bo około 75 kg, ale nie wiem bo dawno nie stawałam na wadze. Też chciałaby schudnąć do 60 kg, ale mój organizm gdy coś zianiem to się buntuje i choruje :/ A powiedź mi czy miałaś dietę, czy po prostu zmieniłaś nawyki żywieniowe?

 |  1.11 o 17:50   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: