Więcej zszywek z tablicy

Sport

1. Dzień przed rehabilitacj...
A więc mam uszkodzone kolan...
Ile czasu i jak często powi...
Mistrzostwa nie dla Polaków...
Beata1998

Beata1998

Dodane 21.10 o 19:30
Obserwuj
Ile czasu i jak często powinno się ćwiczyć żeby zauważyć efekty? Czasami na wf chodzimy na siłownie i bardzo podoba mi się na orbitreku. Tylko nie wiem ile powinnam na nim ćwiczyć, ktoś ćwiczył? jakie efekty? :)

Ile czasu i jak często powinno się ćwiczyć żeby

zauważyć efekty? Czasami na wf chodzimy na siłownie i bardzo podoba mi się na orbitreku. Tylko nie wiem ile powinnam na nim ćwiczyć, ktoś ćwiczył? jakie efekty? :)

Polubili: Double
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

konto-usunięte

Beata, wiesz, każdy może Cię inaczej postrzegać, ale to Ty musisz się dobrze czuć w swoim ciele. Ja jestem po drugiej ciąży i zaczynam od nowa walkę o lepszą sylwetkę. Powodzenia.

 |  24.10 o 8:56   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

Beata, ja początkowo jak zaczęłam ćwiczyć, to bardzo szybko widziałam różnicę, przez pierwsze dwa, trzy tygodnie, to kilo na tydzień szło w dół, tyle, że od razu zaznaczam, ja jeszcze wtedy piersią karmiłam, także szybciej chudłam niż normalnie. Później jakieś pół kilo na tydzień. Jeśli masz dużo do zrzucenia, to początkowo szybko będzie waga lecieć w dół. Teraz jestem dwa miesiące po drugim porodzie i już zaczęłam ćwiczyć po 45 minut. Także jeśli masz orbitreka, to nawet się nie zastanawiaj, tylko ćwicz. I dodam jeszcze, że ćwiczę tylko na najniższym poziomie.

 |  22.10 o 22:27   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

Ja też ćwiczyłam i polecam, po ciąży orbitrek pozwolił mi wrócić do siebie. Początkowa ćwiczyłam pół godzinki, ale najbardziej optymalne to 45 minut. I też właśnie polecam przy tym ulubiony serial.

 |  22.10 o 9:49   Pokaż odpowiedzi

Gianna_xoxo

ja mam w domu, tłuszcz zaczynamy spalać po ok. 30 min. więc najlepiej ćwiczyć więcej niż 30 min. ale mniej niż 1,5h wtedy efekty będą najlepsze. chyba, że najpierw będziesz robić ćwiczenia siłowe, a potem orbitrek, tak by było najlepiej ;) efekty są jak ktoś ćwiczy regularnie, to jest jak ze wszystkim :)

 |  21.10 o 20:54   Pokaż odpowiedzi

grumpydeath

ja ćwiczę 40-80 min dziennie, w zależności ile chce mi się oglądać odcinków serialu :D polecam, bardzo fajne cardio, dobra alternatywa dla osób, które tak jak ja nie lubią biegać. Po 2 tyg z orbitrekiem+ćw siłowymi+dietą ubyło mi 4 cm w biodrach, więc efekty są:D muszę jeszcze dodać, że trening na orbim jest jedynym, który działa na moje boczki ;)

 |  21.10 o 20:53   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: