Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Inspiracja na bardzo zjawis...
...
Tynka_a

Tynka_a od enchanel

Dodane 4.10 o 23:03
Obserwuj
Inspiracja na bardzo zjawiskową dekoracje na imprezę, zabawę sylwestrową czy urodziny dziecka. Wystarczą balony i taśma klejąca dwustronna a efekt z pewnością zaskoczy wielu gości. Balony można przykleić na ścianie a nawet na suficie! Możemy również zaszaleć z kolorami balonów oraz wzorami a dzięki czemu ta dekoracja sprawdzi się na halloween w wersji z czarnymi balonami lub strasznymi rysunkami na nich, na niezapomniane walentynki z masą czerwonych balonów w kształcie serca przyklejonych na suficie a także na nowy rok jako dekoracja stołu z alkoholem w kolorach perłowych, które wyglądają jak bąbelki w szampanie ;)

Inspiracja na bardzo zjawiskową dekoracje na imprezę,

zabawę sylwestrową czy urodziny dziecka. Wystarczą balony i taśma klejąca dwustronna a efekt z pewnością zaskoczy wielu gości. Balony można przykleić na ścianie a nawet na suficie! Możemy również zaszaleć z kolorami balonów oraz wzorami a dzięki czemu ta dekoracja sprawdzi się na halloween w wersji z czarnymi balonami lub strasznymi rysunkami na nich, na niezapomniane walentynki z masą czerwonych balonów w kształcie serca przyklejonych na suficie a także na nowy rok jako dekoracja stołu z alkoholem w kolorach perłowych, które wyglądają jak bąbelki w szampanie ;)

Zszywka przypięta także na tablicach:
Pomysły Pomysły Pomysły Pomysły +59 innych
Zgłoś naruszenie

pleciuga

..u mnie elektryzacja odbywa się o włosy.. ubaw po pachy ;)

 |  11.10 o 22:49  

iwonajj

zamiast niszczyć ścianę taśmą wystarczy naelektryzować nadmuchane balony pocierając je o spodnie dżinsowe i po prostu przyłożyć do ściany - efekt sprawdzony i gwarantowany!

2  |  2.10 o 21:51   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: