Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia

Ja już po treningu, A TY? :...
Czy robiąc dziennie po 3 se...
Co sądzicie o tych ćwiczeni...

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

iamnotshane - Maybe My Soul... Posprzątaj ze mną - KawaNaj... Clean with me - subskrybuj ... Ahmed Spins feat Stevo Atam... Ahmed Spins feat Stevo Atam... Vladimir's Theme Poluzjanci - Prosta piosenka Prosta historia BLAKE MCGRATH LOVE MYSELF
Kiremateuke

Kiremateuke

Dodane 7.01 o 19:45 z

www.youtube.com

Obserwuj

Ja już po treningu, A TY?

:D .
Tak w ogóle to mam kilka pytań, czy te ćwiczenia w filmiku są w porządku? chce wyszczuplić je trochę ale niestety takie geny że są masywne.. dziennie robię jedną serię czy to wystarczy?
+ chcę do wakacji wyrzeźbić brzuch ( chociaż trochę ) jestem w trzecim dniu 6 weidera, dodatkowo robię +20 dziennie brzuszków, wyrobię się do wakacji? da to efekty?
no i ostatnie już.. tyłek. Ogółem jestem zielona w tych ćwiczeniach więc pytam o każdą pierdołę bo chcę to robić tak jak ma być.. robi przysiady ( ht tp : // obrazki.elektroda. pl/8445266700_ 1420655416 . png - nie zapomnij usunąć spacji ) i nie wiem czy da to cokolwiek.. próbował ktoś?

Polubili: NanaMei jane1808
Zszywka przypięta także na tablicach:

moda

Zgłoś naruszenie

jane1808

Robiłam kiedyś te ćwiczenia :) Pamiętam, że na moje uda świetnie działały i już po miesiącu widziałam efekty :D gdzieś na stronie podawali, żeby robić je w trzech seriach 2 razy dziennie i ja tak ćwiczyłam. życzę wytrwałości :)

 |  8.01 o 1:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: