Więcej zszywek z tablicy

Mercedes-Benz

Z czym kojarzy Ci się taki ...
Czy elektryczne ciężarówki ...
Jak dopasować opony zimowe ...
Klasa V Winter Edition to m...
Nowy Mercedes GLE to auto w...
Serwis samochodów ciężarowy...
Samochody osobowe Mercedes ...
Mercedes samochody używane ...
Mercedes GLE63 AMG
Mercedes-Benz GLC 250 4MATI...

Więcej zszywek ze źródła

www.zasadaauto.pl

Plebiscyt Sport Auto Award ... Z czym kojarzy Ci się taki ... Czy elektryczne ciężarówki ... Jak dopasować opony zimowe ... Klasa V Winter Edition to m... Mercedes FUSO - kolejne aut... C63s edition 1 to wyjątkowy... Nowy Mercedes GLE to auto w... GLC Coupe po faceliftingu. ...
ZasadaAuto

ZasadaAuto

Dodane 17.02 o 11:42 z

www.zasadaauto.pl

Obserwuj

Jak dopasować opony zimowe do samochodu?

Nawet jeżeli w naszym kraju śniegu jest jak na lekarstwo, to jednak wiele osób wybiera się w podróż w Alpy, gdzie mogą już trafić na prawdziwie zimowe warunki. Warto przed wyjazdem zweryfikować stan ogumienia naszego samochodu.

Zgłoś naruszenie

krn78

Poważnie rozważyłbym opony wielosezonowe. W naszym kraju klimat zmienia się w taki sposób, że opony zimowe powoli przestaną spełniać rolę, dla której zostały zaprojektowane, a są głośniejsze niż wielosezonowe. Jeśli wybieramy się w rejony, gdzie jest mróz i śnieg, tak czy inaczej, oprócz kół zimowych, warto pomyśleć o łańcuchach na koła. Kosztują niewiele, miejsca w bagażniku zajmują mało, a bezpieczeństwo, w przypadku oblodzonej drogi, jest o niebo lepsze niż najlepszych zimówek (chyba że ktoś kupi norweskie z kolcami, ale te są nie do kupienia w naszym kraju, między innymi z racji uregulowań prawnych, o ile mi wiadomo).

17.02 o 12:43    | 

Shina02

Jak słyszę komentarze ludzi w stylu: "nie ma śniegu, nie trzeba zmieniać opon" to śmiać mi się chce. Ale ludzka wiedzą, nawet ta podstawowa jest bardzo ograniczona.

17.02 o 12:05       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Kacper2000
SzalonaMaruda

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY