Więcej zszywek z tablicy

Mercedes-Benz

zawieszenie pneumatyczne me...
Mecedes Rzeszów dworzysko t...
Mercedes eqa to całkowicie ...
Lubisz samochody typu SUV, ...
Mercedes eqc oferta specjal...
Idealny prezent dla dziecka...
Z czym kojarzy Ci się taki ...
Czy elektryczne ciężarówki ...
Jak dopasować opony zimowe ...
Klasa V Winter Edition to m...
Nowy Mercedes GLE to auto w...
Serwis samochodów ciężarowy...
Samochody osobowe Mercedes ...
Mercedes samochody używane ...
Mercedes GLE63 AMG
Mercedes-Benz GLC 250 4MATI...

Więcej zszywek ze źródła

www.zasadaauto.pl

zawieszenie pneumatyczne me... Nowa usługa do samochodu? S... Serwis autobusów to idealne... Mecedes Rzeszów dworzysko t... Mercedes eqa to całkowicie ... Czym jest standard irma? Dl... Najpopularniejszym samochod... Lubisz samochody typu SUV, ... Mercedes eqc oferta specjal...
ZasadaAuto

ZasadaAuto

Dodane 17.02 o 11:42 z

www.zasadaauto.pl

Obserwuj

Jak dopasować opony zimowe do samochodu?

Nawet jeżeli w naszym kraju śniegu jest jak na lekarstwo, to jednak wiele osób wybiera się w podróż w Alpy, gdzie mogą już trafić na prawdziwie zimowe warunki. Warto przed wyjazdem zweryfikować stan ogumienia naszego samochodu.

Zgłoś naruszenie

krn78

Poważnie rozważyłbym opony wielosezonowe. W naszym kraju klimat zmienia się w taki sposób, że opony zimowe powoli przestaną spełniać rolę, dla której zostały zaprojektowane, a są głośniejsze niż wielosezonowe. Jeśli wybieramy się w rejony, gdzie jest mróz i śnieg, tak czy inaczej, oprócz kół zimowych, warto pomyśleć o łańcuchach na koła. Kosztują niewiele, miejsca w bagażniku zajmują mało, a bezpieczeństwo, w przypadku oblodzonej drogi, jest o niebo lepsze niż najlepszych zimówek (chyba że ktoś kupi norweskie z kolcami, ale te są nie do kupienia w naszym kraju, między innymi z racji uregulowań prawnych, o ile mi wiadomo).

 |  17.02 o 12:43  

Shina02

Jak słyszę komentarze ludzi w stylu: "nie ma śniegu, nie trzeba zmieniać opon" to śmiać mi się chce. Ale ludzka wiedzą, nawet ta podstawowa jest bardzo ograniczona.

 |  17.02 o 12:05  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: