Więcej zszywek ze źródła

s9.favim.com

ALex II Przepiękne widoki również n... ... Aj... ... ... ... Super. Peter Pan <3
xolaa99x

xolaa99x

Dodane 28.11 o 0:18 z

s9.favim.com

Obserwuj

Jak odzyskać faceta?


Odzyskać faceta nie jest łatwo. Zwłaszcza wtedy, gdy to on podjął decyzję o rozstaniu. Zanim więc zastosujesz się do poniższych porad, upewnij się, że naprawdę tego chcesz.

1. Uświadom sobie to, że może ci się nie udać

Decydując się na próbę odzyskania byłego partnera, musisz pamiętać o tym, że jemu może wcale nie zależeć na powrocie. Być może podjął już decyzję, że chce iść naprzód i zapomnieć o tobie. Wiem, nie jest łatwo o tym pomyśleć, ale taka ewentualność jest niestety prawdopodobna. Oczywiście, możesz spróbować, ale jeśli zobaczysz, że twój wysiłek idzie na marne, powinnaś sobie odpuścić.

2. Daj mu trochę czasu

Daj swojemu ex – a przede wszystkim sobie – trochę czasu, zanim podejmiesz pierwsze próby wskrzeszenia waszego związku. Zapewne chciałabyś zacząć odzyskiwać faceta po tygodniu od rozstania, ale poczekaj jeszcze chwilę i sprawdź czy masz jeszcze na to ochotę po kilku tygodniach. W tym czasie będziecie mieli okazję przemyśleć to, co się stało między wami.

3. Dowiedz się, czy on w ogóle jest zainteresowany powrotem do ciebie

Zanim wykonasz jakiś ruch, postaraj się zasięgnąć informacji, czy twój były w ogóle rozważa opcję powrotu. Jeśli z nim nie rozmawiałaś od pewnego czasu, wybadaj sytuację wśród waszych wspólnych znajomych. Jeżeli będą powtarzać, żeby dała sobie spokój, to jest duże prawdopodobieństwo, że on postanowił ułożyć sobie życie bez ciebie a przyjaciele po prostu nie potrafią ci o tym wprost powiedzieć.

4. Zacznij pow...

Zszywka przypięta także na tablicach:
Love <3 Ulubione
Zgłoś naruszenie

xolaa99x

pochodzi ze strony: zwierciadlo.pl/2013/seks/partnerstwo/jak-odzyskac-faceta

 |  28.11 o 0:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: