eleonor

eleonor

Dodane 23.01 o 13:14
Obserwuj
„Jak skutecznie bić dziecko”? 
„Powiedz dziecku, że karząc je, nie chcesz wyładować swojej złości, lecz przywrócić go do stanu, w którym Bóg obiecuje swoje błogosławieństwo” – zaleca poradnik  „Pasterz serca dziecka”, zalecający stosowanie kar fizycznych wobec dzieci, w tym nawet niemowląt. Dostępny jest obecnie na polskim rynku księgarskim za sprawą wydawnictwa Słowo Prawdy. 
 :-((( "Słowo Prawdy":  od 1925 r  "nieprzerwanie publikujemy książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie. 
Zainspiruj się...

„Jak skutecznie bić dziecko”?


„Powiedz dziecku, że karząc je, nie chcesz wyładować swojej złości, lecz przywrócić go do stanu, w którym Bóg obiecuje swoje błogosławieństwo” – zaleca poradnik „Pasterz serca dziecka”, zalecający stosowanie kar fizycznych wobec dzieci, w tym nawet niemowląt. Dostępny jest obecnie na polskim rynku księgarskim za sprawą wydawnictwa Słowo Prawdy.
:-((( "Słowo Prawdy": od 1925 r "nieprzerwanie publikujemy książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie.
Zainspiruj się...

Zgłoś naruszenie

krn78

Już nie jest :) Wydawnictwo wycofało tę książkę, właśnie ze względu na to, co napisałaś. Swoją drogą, co ciekawe, mamy XXI wiek. Zaskakuje taki pogląd na wychowanie dzieci.

23.01 o 18:59   3  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Siatkareczka_16

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY