Więcej zszywek z tablicy

na zdrowie

Jak usunąć ŻÓŁTY kamień naz...
Codziennie 3 razy dziennie ...
Mel B 10 minutowy trening nóg
3 Mel B 10 minutowy Trening...
5 Best THIGH SLIMMING Exerc...
Najlepszy Krótki Trening 10...
oceania

oceania od adusia3009

Dodane 19.09 o 15:21
Obserwuj
Jak usunąć ŻÓŁTY kamień nazębny za pomocą łupin orzecha włoskiego? Kamień nazębny to żółtawo-brązowy osad formujący się na zębach. Nadmiar zgromadzonego kamienia może powodować zapalenie dziąseł. Zaniedbany stan zapalny może doprowadzić cofania się dziąseł i utraty zębów. Istnieje jednak naturalny sposób, dzięki któremu usuniesz kamień nazębny i przywrócisz zębom biel. To łatwiejsze, niż ci się wydaje. Rzeczy, których potrzebujesz: • 40 g łupin orzecha włoskiego, • 1 szklanka wody. Łupiny z orzechów włóż do małego garnuszka i zalej je wodą. Gotuj wodę z łupinami przez 20 minut. Odstaw do ostygnięcia. Gdy wywar z łupin wystygnie zamocz w nim szczoteczkę do zębów. Szczotkuj zęby dokładnie przez 5 minut. Wypłucz usta. Szczotkuj zęby wywarem 3 razy dziennie. Stosuj szczotkowanie wywarem przez 7-14 dni. Kamień nazębny powinien zniknąć.

Jak usunąć ŻÓŁTY kamień nazębny za pomocą łupin

orzecha włoskiego? Kamień nazębny to żółtawo-brązowy osad formujący się na zębach. Nadmiar zgromadzonego kamienia może powodować zapalenie dziąseł. Zaniedbany stan zapalny może doprowadzić cofania się dziąseł i utraty zębów. Istnieje jednak naturalny sposób, dzięki któremu usuniesz kamień nazębny i przywrócisz zębom biel. To łatwiejsze, niż ci się wydaje. Rzeczy, których potrzebujesz: • 40 g łupin orzecha włoskiego, • 1 szklanka wody. Łupiny z orzechów włóż do małego garnuszka i zalej je wodą. Gotuj wodę z łupinami przez 20 minut. Odstaw do ostygnięcia. Gdy wywar z łupin wystygnie zamocz w nim szczoteczkę do zębów. Szczotkuj zęby dokładnie przez 5 minut. Wypłucz usta. Szczotkuj zęby wywarem 3 razy dziennie. Stosuj szczotkowanie wywarem przez 7-14 dni. Kamień nazębny powinien zniknąć.

Zszywka przypięta także na tablicach:

Ulubione

Pomysły

Pomysły

Pomysły

+78 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

violia

Okej a czy ktoś stosował tę metodę i może potwierdzić, że działa? ?

 |  2.06 o 19:10  

Syllwiaaa

Może mi ktoś powiedzieć co jest w tych ustach na 1. zdjęciu? To jest język???

 |  22.05 o 8:37   Pokaż odpowiedzi

elja90

problem z kamieniem nazębnym jest wynikiem nieodpowiedniej higieny jamy ustnej...nie ma ludzi ze "skłonnościami do powstawania kamienia" , trzeba po prostu o nie dbać, ograniczyć spożywane kawy, herbaty, ograniczyć palenie papierosów, jeść dużo owoców miedzy innymi jabłek, które rozpuszczają a przy okazji ścierają osad z którego później tworzy się kamień. ..więc "problem" jak to ujęłaś to nie wynik predyspozycji danego człowieka a zwykłe zaniedbanie jednak zgadzam się. ..osoby, które zwyczajnie o to nie dbają muszą pozbywać się kamienia dwa razy do roku - jest to odpowiednia liczba zabiegów nie uszkadzająca szkliwa

1  |  20.05 o 22:20  

LadyLuna

Kamień to resztki jedzenia utwardzone przez ślinę. Są specjalne pasty wpływające na jej skład

 |  19.05 o 13:29  

marchewcia1985

raz ns pol roku czy raz na rok mozna usunac kamien u dentysty na nfz. Prywatnie tez nie jest drogi taki zabieg.

2  |  1 17.05 o 3:01   Pokaż odpowiedzi

JAMONIKA

Próbował ktoś ?

 |  15.05 o 23:36  

Inferno

Obawiam się, że to nie działa. Kamień to osad, który w porę nie został usunięty. I szczotką, pastą czy nitką nie da się go usunąć, jedynie ultradźwiękami w dentysty.

 |  14.05 o 20:08  

anna178

A nie lepiej iść do dentysty i w pół godziny kamień zostanie usunięty?

14  |  1 13.05 o 12:12  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: