Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Diamenty, kryształy, platyn...
Jeszcze do niedawna piwo kr...
Whisky to jeden z najpopula...
Każdy z nas niejednokrotnie...
Jak wiadomo, Polacy nie str...

Więcej zszywek ze źródła

kalkulatorpromili.pl

Diamenty, kryształy, platyn...
Jeszcze do niedawna piwo kr... Organizacja wesela to duże ... Whisky to jeden z najpopula... Każdy z nas niejednokrotnie... Jak wiadomo, Polacy nie str... W ostatnim czasie bycie fit...

Jak wiadomo, Polacy nie stronią od picia alkoholu.

Mówi się o nas, że nie wylewamy za kołnierz. Trzeba przyznać, że jest w tym ziarno prawdy. Napoje alkoholowe spożywane są u nas przez znaczną część społeczeństwa, niestety często w nadmiernej ilości. Trudno sobie wyobrazić większe uroczystości, chociażby takie jak wesela, bez trunków na stole. Jest to poniekąd wpisane w naszą kulturę, że świętujemy w towarzystwie napojów alkoholowych, szczególnie tych wysokoprocentowych. Po jakie rodzaje alkoholu sięgamy najczęściej?

Zgłoś naruszenie

a_la_une

Alkohol nie jest niczym złym, dopóki nie jest pity w zbyt dużych ilościach. Sama nie pije często, ale przy okazji wesel czy innych imprez się zdarza. Słodkie wino jest moim faworytem:)

4.03 o 16:40   1  | 

Shina02

Osobiście nie wyobrażam sobie wesele bez alkoholu. Jak już coś pije to wino. Ale nie są to duże ilości i nie czesto. Nie jak przeciętny polak piwo po obiedzie. Inne trunki moga dla mnie nie istnieć :-)

20.02 o 7:28       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
a_la_une

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY