Więcej zszywek z tablicy

cytaty

#cytaty #smieszne
#wiersze #starosc
#iluzja #rachunek
...
Jestem typem twardziela, kt...
...
modlitwa
"Tak naprawdę najwięks...
...
...
- Michaela Chung
Prawdziwe
Nigdy Moje nie było ...
Zanim ocenisz sprawdź czy s...
:-)
Nic dwa razy się nie zdarza...
czas ...
Gdy spotykasz człowieka por...
Wspomnenie
Inspiracja na dziś
Jeśli któregoś dnia ...
xxx
oczy ...
Gdy żyjemy ...
sheery88z

sheery88z

Dodane 15.06 o 22:44
Obserwuj
Jestem typem twardziela, który nie przywykł pokazywać łez. Dam sobie radę bez niczyjej pomocy. Nie muszę o nic prosić. Obejdzie się bez łaski. Nikt nie musi mnie wspierać. Idę swoją drogą, a w moim życiu są tylko ci, którzy chcą być. Swoje emocje wypłaczę w samotności. Nikt nie musi wiedzieć, że mam chwile słabości. Nie potrzebuję, żeby ktoś się użalał nade mną. Każdemu dam to, o co prosi. Każdy może na mnie polegać. Ale JA sobie poradzę wykorzystując własne umiejętności. I nie myśl, że się odezwę by prosić o otuchę kiedy będzie mi źle. Nie myśl, że poproszę o wsparcie. Prędzej umrę w sobie niż poproszę o chwilę uwagi. Jeśli wiesz, że potrzebuję Cię, a Ty nie reagujesz, to nie dziw się, że właśnie buduje kolejny mur. Mur, przez który będzie ciężko się przebić bo nie chce, żeby ktoś podeptał moje uczucia i miękkie serce. I choć wiem, że to wynik połamanych emocji, to mimo wybaczenia nawyki zostały. Nie dam się krzywdzić ponownie. Cena jest zbyt wysoka, a towar lichej jakości.
Wolę być samotnym wędrowcem niż szukać szczęścia na siłę. Wolność i niezależność są mi bliższe niż padanie na kolana, błagając o to by ktoś mi okazał serce. Najlepsze co do mnie w życiu wróciło, to szacunek do siebie.

- Alona Byczko

Jestem typem twardziela, który nie przywykł pokazywać

łez. Dam sobie radę bez niczyjej pomocy. Nie muszę o nic prosić. Obejdzie się bez łaski. Nikt nie musi mnie wspierać. Idę swoją drogą, a w moim życiu są tylko ci, którzy chcą być. Swoje emocje wypłaczę w samotności. Nikt nie musi wiedzieć, że mam chwile słabości. Nie potrzebuję, żeby ktoś się użalał nade mną. Każdemu dam to, o co prosi. Każdy może na mnie polegać. Ale JA sobie poradzę wykorzystując własne umiejętności. I nie myśl, że się odezwę by prosić o otuchę kiedy będzie mi źle. Nie myśl, że poproszę o wsparcie. Prędzej umrę w sobie niż poproszę o chwilę uwagi. Jeśli wiesz, że potrzebuję Cię, a Ty nie reagujesz, to nie dziw się, że właśnie buduje kolejny mur. Mur, przez który będzie ciężko się przebić bo nie chce, żeby ktoś podeptał moje uczucia i miękkie serce. I choć wiem, że to wynik połamanych emocji, to mimo wybaczenia nawyki zostały. Nie dam się krzywdzić ponownie. Cena jest zbyt wysoka, a towar lichej jakości.
Wolę być samotnym wędrowcem niż szukać szczęścia na siłę. Wolność i niezależność są mi bliższe niż padanie na kolana, błagając o to by ktoś mi okazał serce. Najlepsze co do mnie w życiu wróciło, to szacunek do siebie.

- Alona Byczko

Zgłoś naruszenie

malmie

:(

16.06 o 10:47    | 

krn78

'Powoli zrozumiałem, Mały Książę, twoje smutne życie' - Antoine de Daint Exupery, 'Mały Książę'.

16.06 o 9:29    | 

ILONA9090

Jestem pod pełnym wrażeniem... coś niesamowitego

16.06 o 5:36       | 

usia0202

Piękne słowa <3

15.06 o 23:21       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
wszystko99
niezapominajka1991
kinia531
robaczek_
usia0202
pietronella
kadiiself
CoffeeVanilla
Arhen
Kwiatuszek11

oraz 4 innych użytkowników

Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY