Więcej zszywek z tablicy

Teksty <3

Już nie wiem co lepsze...tr...
Ostatnio poczułam się stras...
POLECAM! :) link w komentar...
Zapraszam! link w komentarzu
Życie to wciąż walka. Myśli...
Dzisiaj wygrzebałam parę &q...
W mętliku tych wszystkich s...
Dwa dni temu, na jednym z a...
Istota miłości polega na ty...
...
truskaweczka22

truskaweczka22

Dodane 1.12 o 22:35
Obserwuj
Już nie wiem co lepsze...trwanie w związku gdzie się kłócimy, a chwilami ból i płacz i świadomość, że jesteśmy razem ale nie jest dobrze czy rzeczywistość, w której Go nie ma, płacz i ból-prawie codzienny, świadomość, że już go nie ma i nie będzie i ta myśl, że znów trzeba zacząć wszystko od nowa.

Już nie wiem co lepsze...

trwanie w związku gdzie się kłócimy, a chwilami ból i płacz i świadomość, że jesteśmy razem ale nie jest dobrze czy rzeczywistość, w której Go nie ma, płacz i ból-prawie codzienny, świadomość, że już go nie ma i nie będzie i ta myśl, że znów trzeba zacząć wszystko od nowa.

Zszywka przypięta także na tablicach:
pięknym być :D Fotografie Fotografie
Zgłoś naruszenie

Dooorotka

toksyczne związki nigdy nie przynosza nic dobrego. wiadomo ze zdarzają się kłótnie Ale nie na tym powinien się opierać związek. po rozstaniu będzie cholernie bolało ale z czasem będzie lepiej i w którymś momencie poczujesz ze wreszcie jesteś szczęśliwa :) niektóre decyzje są bardzo trudne ale czasem trzeba je podjąć :)

2  |  1.12 o 23:12  

Tynka_a

lepiej być szczesliwym samym, niż nieszczęśliwym z kimś :) związek nie powinien być oparty na klotniach, lecz na wzajemnym wsparciu i rozmowie :)

2  |  1.12 o 23:08  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: