Więcej zszywek z tablicy

ideas

moja praca
Zobaczcie jak łatwo można n...
Wybrane; ) na nadgarstku za...
Jaki macie pomysł na bezbar...
świecznik lub doniczka diy....
dzienna oprawa podswietlone...
Moja pierwsza ozdoba świąte...
piękno tkwi w prostocie :)
Stluczony talerz wykorzysta...
♥️:)
łapka
Jak wam się podoba? Zrobiła...
Około 200 szpatułek laryngo...
:)♡
Wazon pełen i co z resztą?Ś...
DIY-Jesienny notes:)
zakładki do książek
drewniany lampion
wózek z papierowej wikliny
Robiąc porządki w szafie ar...
pomysł na zdjęcie ślubne...
kiedy masz za dużo wolnego ...
DESZCZOWĄ PORĄ: pomysł z in...
Jak zrobić mały latawiec? :...
Co o tym myślicie ?? :)
koszula; )
milibarcamili

milibarcamili

Dodane 28.03 o 21:49
Obserwuj
Kobietki:) !!! mam wielką prośbę do Was...Otóż chcę mężowi przygotować Śniadanie Wielkanocne(on jest chrześcijaninem i w Niedzielę będzie świętował zmartwychwstanie Jezusa) Również jest Polakiem i choć z całych sił się staram to nie mogę natrafić na typowo staropolskie Dania na tę okazję. Przyszlybyscie z pomocą paskudnej niewierzacej i podały kilka pomysłów? PS. zakwas na Żur mam niemalże gotowy do niedzieli będzie idealny.

Kobietki:) !

!! mam wielką prośbę do Was...Otóż chcę mężowi przygotować Śniadanie Wielkanocne(on jest chrześcijaninem i w Niedzielę będzie świętował zmartwychwstanie Jezusa) Również jest Polakiem i choć z całych sił się staram to nie mogę natrafić na typowo staropolskie Dania na tę okazję. Przyszlybyscie z pomocą paskudnej niewierzacej i podały kilka pomysłów? PS. zakwas na Żur mam niemalże gotowy do niedzieli będzie idealny.

Zgłoś naruszenie

nelinka

Na śniadanie wielkanocne je się to co się poświęciło,czyli jajka,kiełbaskę (szczególnie białą) szyneczkę,sałatka jarzynowa i ciasta :) U mnie w domu zawsze był biały obrus.My do świąt podchodzimy na luzie mniej religii a więcej zabawy,i chociaż w domu już nastolatki to wojna na jajka zawsze jest najważniejsza:)

29.03 o 10:26   1  |  Pokaż odpowiedzi

Hellas26

O teraz doszło do mnie, że nie jem śniadania :-)

29.03 o 6:15       | 

Hellas26

Dlaczego zaraz paskudnej niewierzącej? Jeżeli jesteśmy jacy jesteśmy to zaraz nie paskudni. Najważniejsze aby nie paskudniec do reszty :-) ja się nie znam na tradycji Wielkanocnych. Nie przekazano mi to. Jajka żurek i babka to wiem. Święta wielkanocne mam w innym stylu całkowicie. Mięso z grilla kozie mięsko i sałata. Nie szykuję po Polsku nic tylko sałatkę robię a mężczyźni grilla pilnują. Jak jest ciepło zazwyczaj tak bywa to odbywa się to u znajomych na tarasie lub u mnie na balkonie. Jeden dzień w roku w którym nie robię nic. Pascha :-) smacznego.

29.03 o 6:14       | 

AniaProsiaczek

Śniadanie wielkanocne powinno składać się z produktów, którektór świeci się w Wielka Sobotę tj. jajek, chleba, mięsa, wędlin, ciast w szczególności babek i mazurkow. Ale pamiętaj, że to na śniadanie jest w tych Świętach najważniejsze, a Zmartwychwstanie :)

28.03 o 22:25       |  Pokaż odpowiedzi

Lovemyprincess

Mazurek, Jajka w majonezie, sałatka jarzynowa, babka itp. to zależy głównie od upodobań

28.03 o 22:12       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:
DIY
od Manes

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY