Więcej zszywek z tablicy

Patronaty

Zszywka po raz kolejny ma p...
HOME DESIGN - Targi aranżac...
Warsztaty z projektowania, ...
TARGI BEAUTY EXPO III
Beauty Expo III❗ Kto się wy...
Z przyjemnością informujemy...
Odliczamy godziny do Targów...
Targi HOME DESIGN 

Wystawc...
Targi Beauty Expo

Mamy prz...
Drodzy, jest nam miło poinf...
Kochani,
 już wkrótce czeka...
KONKURS

Mamy do wygrania 1...
BANK LADY - w kinach od 1 s...
Zszywkowicze!

Czy wiecie, ...
Kolorowy zawrót głowy!

Dro...
Drodzy, tym razem obejmujem...
Konkurs Dream Team rozpoczę...
Kochani, wraz z Fundacją Ka...
Artystyczna wiosna tuż-tuż
...
Zszywkowicze co powiecie na...
BABY SWAP w Rzeszowie, zapr...
SWAPnij ciuszek! Tylko 15 p...
ZszywkaPL

ZszywkaPL (Profil oficjalny) od Szafa

Dodane 9.04 o 15:58
Obserwuj
Kochani, wraz z Fundacją Kasisi Szymona Hołowni, wystartowaliśmy z aukcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi". Dołączajcie do akcji - możecie wystawić swoje rzeczy do licytacji, możecie licytować, aprzede wszystkim pomóc w rozgłaszaniu o Akcji. Zobaczcie, kto ze znanych osób, dołączył do Akcji >>

Kochani, wraz z Fundacją Kasisi Szymona Hołowni,

wystartowaliśmy z aukcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi". Dołączajcie do akcji - możecie wystawić swoje rzeczy do licytacji, możecie licytować, aprzede wszystkim pomóc w rozgłaszaniu o Akcji. Zobaczcie, kto ze znanych osób, dołączył do Akcji >>

Zgłoś naruszenie

erka3135

Dziękuję za te wyjaśnienia. Wasza odpowiedź i taka prezentacja projektów pozwala poczuć zaangażowanie ludzi i ich serca, znajomość miejscowych problemów. Takie podejście bardzo zachęca do wspierania.

12.04 o 22:31    | 

szymonholownia

jeszcze raz serdecznie zachęcam panie do wnikliwego zapoznania się z naszą działalnością (w ciągu roku działania fundacji zakończyliśmy sukcesem osiem dużych projektów, pracujemy nad kolejnymi). naszą zasadą jest też to, że specjalnie nie namawiamy nikogo do wspierania naszych projektów. po prostu o nich informujemy. jeśli ktoś się w nich odnajdzie - super, jeśli nie - na pewno zrobi też dużo dobrego gdzie indziej. serdecznie panie pozdrawiam. szymon hołownia.

12.04 o 20:34    | 

szymonholownia

prać będziemy wodą i chemią. z tych samych powodów - gdy będzie nas stać na środki w pełni biodegradowalne (w zambii nie występujące, musielibyśmy je sprowadzać), z pewnością będziemy je kupować, najpierw musimy jednak doprowadzić do tego, że pralnia W OGÓLE powstanie. rozumiem, że pytanie dotyczące analfabetyzmu bierze się z braku wiedzy o tym co to jest kasisi i jak działa, odpowiedź na nie jest oczywista. co do serwisu - kupując każdego rodzaju sprzęt (np. medyczny) dbamy o to by był dostarczany z gwarancją i serwisem. nasza fundacja prowadzi też rzecz jasna adopcję serca (na sporą skalę), osobiście jestem jednak zdecydowanym przeciwnikiem wysyłania do afryki czegokolwiek z europy w naturze. w moim najgłębszym przekonaniu kupować należy na miejscu choćby po to by budować lokalny rynek, miejsca pracy, dawać ludziom wędkę dając rybę.

12.04 o 20:34    | 

szymonholownia

szanowne panie, zapoznanie się działalnością fundacji przez naszą stronę lub FB pozwoli rozwiać większość Waszych wątpliwości. pralnia oczywiście będzie zasilana energią elektryczną. energia pochodzić będzie z sieci, udało nam się w ciągu ostatniego roku wykonać instalację fotowoltaiczną (panele), która zasila akumulatory awaryjne (włączające się w momencie gdy operator wyłącza prąd), zasilające kluczowe miejsca sierocińca (m.in. miniklinkę, House of Hope). podpięcie pod ogniwa całego sierocińca ze względu na horrendalne koszta (mówimy o 12 budynkach, około 300 lokatorach) odkładamy to na co najmniej przyszły rok. first things first. najpierw ratujemy życie - wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy więc zaplecze medyczne, podnieśliśmy standard żywienia, teraz zadbamy o higienę prania - ważne, bo znaczna część naszych dzieci ma AIDS i powikłania.

12.04 o 20:33    | 

Szafa

erka3135 szczegóły akcji dostępne są na stronie Fundacji Kasisi www.fundacjakasisi.pl/pralnia-dla-kasisi Poprosiliśmy też o komentarz Szymona Hołowni. Dobrze, że w Polsce i na świecie są różne projekty wspierające potrzebujących. Nie negujmy i nie osłabiajmy takich akcji. Szymon, jak i cała Fundacja i siostry prowadzące sierociniec od wielu lat, wiedzą jakie są potrzeby i robią wszystko, by sprostać wyzwaniom. Doceniajmy to dobro.

12.04 o 12:47    | 

erka3135

Dlatego staram się pomagać tym, których znam. Np. uczę się migowego i pomagam niesłyszącym.

11.04 o 22:34    | 

erka3135

JAKA PRALNIA ? NA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ CZY NA BATERIE SŁONECZNE? CZY MIESZKAŃCY BĘDĄ WSTANIE JĄ UTRZYMAĆ? CZY BĘDZIE NA MIEJSCU PRZESZKOLONY MĘŻCZYZNA BY TO NAPRAWIĆ CZY BĘDĄ DZWONIĆ DO EUROPY PO SERWIS. CZY BĘDĄ TAM PRAĆ TYLKO WODĄ I CZYMŚ EKOLOGICZNYM CZY RACZEJ BĘDĄ WYDAWAĆ PIENIĄDZE KTÓRYCH NIE MAJĄ ZA DUŻO NA CHEMIĘ OD KTÓREJ MY PRÓBUJEMY UCIEC? CZY FUNDACJA ZADBAŁA O TO BY NIKT W KASISI NIE BYŁ ANALFABETĄ I MÓGŁ SAMODZIELNIE PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI?

11.04 o 7:34   3  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Werrra_2001
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY