Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Kochani! ZSZYWKA w tym roku...
kto by nie chciał takie but...
Ktoś oglądał? Co myślicie? :)
Sweet ♥
;))
hahaha.
babikaxd

babikaxd od ZszywkaPL

Dodane 3.03 o 4:19
Obserwuj
Kochani! ZSZYWKA w tym roku obchodzi swoje 3 urodziny(✿◠‿◠). Dziękujemy, że jesteście z Nami i inspirujecie nas każdego dnia na nowo. Dzielicie się swoimi zainteresowaniami, zdjęciami, dodajecie smakowite przepisy. To Wy tworzycie ZSZYWKĘ i czynicie ją wyjątkową! By okazać wdzięczność i wywołać uśmiech na Waszych twarzach przygotowaliśmy miłą niespodziankę:). Chcemy pobudzić drzemiącą w Was kreatywność i nagrodzić za Wasze zaangażowanie oraz aktywność:). ★★★ Dokończcie zdanie: Jestem na ZSZYWCE, bo… Swoje komentarze zamieszczajcie oczywiście pod tą zszywką. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 15 osób, które otrzymają od nas zszywkowe upominki. Zabawa trwa do niedzieli:), do końca dnia, a jej wyniki ogłosimy w poniedziałek. Do dzieła ZSZYWKOWICZE! Zaskoczcie nas i zainspirujcie swoimi pomysłowymi odpowiedziami:). P.S. Śledźcie nasz profil uważnie, czeka Was dużo niespodzianek:).

Kochani!

ZSZYWKA w tym roku obchodzi swoje 3 urodziny(✿◠‿◠). Dziękujemy, że jesteście z Nami i inspirujecie nas każdego dnia na nowo. Dzielicie się swoimi zainteresowaniami, zdjęciami, dodajecie smakowite przepisy. To Wy tworzycie ZSZYWKĘ i czynicie ją wyjątkową! By okazać wdzięczność i wywołać uśmiech na Waszych twarzach przygotowaliśmy miłą niespodziankę:). Chcemy pobudzić drzemiącą w Was kreatywność i nagrodzić za Wasze zaangażowanie oraz aktywność:). ★★★ Dokończcie zdanie: Jestem na ZSZYWCE, bo… Swoje komentarze zamieszczajcie oczywiście pod tą zszywką. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 15 osób, które otrzymają od nas zszywkowe upominki. Zabawa trwa do niedzieli:), do końca dnia, a jej wyniki ogłosimy w poniedziałek. Do dzieła ZSZYWKOWICZE! Zaskoczcie nas i zainspirujcie swoimi pomysłowymi odpowiedziami:). P.S. Śledźcie nasz profil uważnie, czeka Was dużo niespodzianek:).

Zszywka przypięta także na tablicach:
Zszywkowe Różności Inspiracje zszywka Pomysły +14 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

aneta10557044

JESTEM NA ZSZYWCE BO.. TO PORTAL PEŁEN INSPIRACJI I MODOWYCH NOWOŚCI. ZSZYWKA WYRAŻA MOJE POMYSŁY POPRZEZ PUBLIKOWANIE RÓŻNYCH ZDJĘĆ O TEMATYCE WNĘTRZARSKIEJ. PODPOWIADA W WIELU RÓŻNYCH KWESTIACH, JEST ZBIOREM WSZYSTKIEGO CO POTRZEBNE. :)

 |  26.03 o 10:38  

ZszywkaPL

Dziękujemy za wasze wypowiedzi, wyniki są dostępne tutaj zszywka.pl/p/kochanidziekujemy-wam-za-wszystkie--13518931.html <3

 |  24.03 o 14:31  

Wika11090

JESTEM NA ZSZYWCE, BO... Dzieje się tutaj wszystko! Inspiracji jest tu sporo, ubrań pełno w modne moro xD Do działania motywuje, kreatywność produkuje! Gdy wchodzę na Zszywkę nigdy się nie nudzę, a rano z nowymi pomysłami się budzę! :) taka ,,poezja" hahaha ;3

 |  22.03 o 17:12  

QuoVadis

zawarte są w niej najrozmaitsze inspiracje.

 |  19.03 o 21:27  

kasia300990

bo jest zajebiscie tu! :)

 |  19.03 o 13:02  

veronnika

bo swiat jest pelen inspiracji ktore kumulują sie wlasnie Tu .... a na zwiedzanie calego swiata w jeden dzien nie ma rady tzn jest.... ZSZYWKA !

 |  19.03 o 9:53  

kaysa

bo mnie mąż wkurza

 |  18.03 o 8:14  

Malwina723

...bo tutaj można odnaleźć coś, co drzemie w nas, tylko nie wiemy jak to odkryć, bo tutaj to MY WSZYSCY tworzymy całość i wzajemnie się uzupełniamy, ja jestem tu, bo tutaj mogę być sobą :)

 |  17.03 o 19:21  

Majlunia

Jestem na zszywce dlatego gdy jest mi smutno gdy jest mi źle zszywka.pl pocieszy mnie ;))))

 |  16.03 o 21:10  

TotallyFinn

Jestem na Zszywce, ponieważ jestem leniwym draniem(leniwą draniówą?) bez własnych pomysłów i ze śladową tylko ilością ambicji, a ta strona inspiruje mnie, żeby zwlec się z kanapy i robić w życiu coś jeszcze poza wegetacją przerywaną regularnymi wypadami do pracy :)

 |  15.03 o 23:40  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY