Więcej zszywek z tablicy

Konkursy

KONKURS - Wiosenne inspirac...
KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ...
Konkurs książkowy “Ogród Lo...
Konkurs książkowy “Żyj po s...
KONKURS Narzeczona z second...
KONKURS “Prosto i uważnie n...
Konkurs “ Jak jeść słodycze...
❆❆ KONKURS Mój sposób na zi...
KONKURS Kolorowa rewolucja
...
KONKURS ❅ Magia Świąt ❅

Gr...
♡ Halloweenowy zawrót głowy...
✪ Konkurs: Jesienne inspira...
Konkurs "Włos doskonał...
(◕‿◕✿) KONKURS - Lato z Far...
KONKURS - Piękne stopy z Ni...
“Macierzyństwo to taki zawó...
❤ KONKURS ❤

Każda z Nas ma...
Nie bez przyczyny mówi się ...
Drogi ZSZYWKOWICZU...

Wyob...
♡ KONKURS ♡

Książka to zaw...
❅❅❅ List do Świętego Mikoła...
Książki Kasi Ogórek "T...
Nastrajacie się już na nadc...
Słyszeliście o naszym nowym...
Nadeszła jesień, robi się c...
Zgarnij książkę pełną niezw...

Więcej zszywek ze źródła

zszywka.pl

Szer. górą 36 cm
Szer. dołe... KONKURS - Wiosenne inspirac... KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ... xooxxo 3 Koktajle na bazie herbaty... vovovo .,., xoxox ///
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 14.08 o 11:10 z

zszywka.pl

Obserwuj

Konkurs książkowy “Żyj po swojemu”


Świat próbuje nam wmówić, że wciąż zbyt mało posiadamy, niewiele wiemy, za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe często sprawiają, że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach, te wakacje na Malediwach i skandynawskie wnętrza). Zapominamy o tym, że o naszym życiu decydujemy tylko my!
Nie daj sobie wmówić, że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami – zwolnij, zadawaj pytania, a zobaczysz, jak wiele masz!
Podaj swój przepis na udany dzień, pełen relaksu i wytchnienia. Powiedz nam jak najchętniej i najlepiej wypoczywasz.
Komentarz zamieść pod tą zszywką. Wybierzemy 10 najbardziej interesujących i kreatywnych wpisów.

★ Do rozdania mamy 10 książek Agnieszki Krzyżanowskiej “Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie.”
★ Konkurs trwa od 14 do 28 sierpnia 2019 roku
★ Wyniki ogłosimy 4 września 2019 roku

Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie w Regulaminie ( jest on dostępny po kliknięciu w obrazek ☛☛☛).

Zszywka przypięta także na tablicach:
Przepisy
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

ZszywkaPL

Zszywkowicze, wyniki konkursu znajdziecie tutaj: zszywka.pl/p/drodzy-zszywkowicze-mamy-nadzieje-z-25031796.html Serdecznie gratulujemy!:)

 |  6.09 o 8:23  

Verona1086

Gdy za oknem piękna pogoda to w domu siedzieć szkoda! Dlatego na wycieczkę rowerową się wybieram i całą rodzinkę ze sobą zabieram! Nie jeżdżę wypasioną furą, żyję w zgodzie z naturą! Wybieram rower - środek lokomocji wspaniały, bo można okrążyć nim świat cały! Jadąc przed siebie wiatr we włosach czuję, rower szarą rzeczywistość koloruje! Pełna pozytywnej energii uśmiecham się radośnie, bo zbędne kilogramy uciekają gdzie pieprz rośnie! Kolejne kilometry pokonuję, podziwiam piękno przyrody i dobrze się z tym czuję! Moc przygód odkrywam, najwyższe szczyty zdobywam! Nie mam żadnych ograniczeń, jadę przed siebie, nie cofnę się przed niczym! Wznoszę się wysoko niczym ptak, bo rower to wolności smak! On dodaje mi skrzydeł, nabieram pewności siebie, czuję się odlotowo jak w niebie! Rower na okrągło mnie relaksuje, negatywne emocje eliminuje! Zapewnia moc pozytywnych wrażeń i podróż do krainy marzeń! Na mojej twarzy maluje się dużo słońca, bo rower to zabawa na okrągło, zabawa bez końca!

 |  29.08 o 2:12  

Verona1086

Po pierwsze rowerem podróżowanie, różnych zakątków zwiedzanie. Wspaniale się relaksuję, smak wolności czuję. Po drugie w siatkówkę gram i wielką przyjemność z tego mam, negatywne emocje rozładowuje, doskonale się bawię i swoje akumulatory ładuję. Po trzecie z moim psem się bawię i na spacery chodzę, spotykając różne przygody po drodze, jestem pełna radości, bo odrywam się od codzienności. Po czwarte pływam, bo w wodzie jak ryba się czuję, gdy pływam jestem zrelaksowana i radość odzyskuję. To mi skrzydeł dodaje, sprawia, że wyciskam z życia ile tylko się daje.

 |  29.08 o 1:56  

Verona1086

Kiedy dopada mnie złość, mam wszystkiego dość i bardzo się stresuję, wtedy relaksującą kąpiel sobie przygotowuję! Dodatkowo włączam nastrojową muzykę koniecznie, zamykam oczy i jest bajecznie! Gorąca kąpiel w wannie pełnej piany działa na mnie kojąco, magicznie, wręcz uzdrawiająco! Skóra jak nowo narodzona się czuje, a ja odrywam się od rzeczywistości, w marzeniach podróżuję! Przy świecach blasku, z kieliszkiem ulubionego rozgrzewającego czerwonego wina w dłoni mogłabym tak relaksować się aż do brzasku! Wyjątkowa staje się ta chwila, szara codzienność nabiera kolorów, czuję lekkość motyla! Pozytywne emocje wyzwala, zapomnieć o całym świecie pozwala! Uśmiecham się radośnie, bo wszelkie problemy uciekają gdzie pieprz rośnie! Zamknięta na klucz mam chwilę dla siebie, ta magia sprawia, że jest mi jak w niebie! Zmywam z siebie cały ciężar codzienności, bo kąpiel to sposób na wiele dolegliwości! Takie domowe SPA bardzo mnie relaksuje, taki zabieg sprawia, że radość życia odnajduję!

 |  29.08 o 1:50  

Verona1086

Aby jesienne wieczory sobie umilić, korzystam z każdej wolnej chwili! Kiedy dopada mnie złość, mam wszystkiego dość i bardzo się stresuję, wtedy relaksującą kąpiel sobie przygotowuję! Dodatkowo włączam nastrojową muzykę koniecznie, zamykam oczy i jest bajecznie! Gorąca kąpiel w wannie pełnej piany działa na mnie kojąco, magicznie, wręcz uzdrawiająco! Skóra jak nowo narodzona się czuje, a ja odrywam się od rzeczywistości, w marzeniach podróżuję! Przy świecach blasku, z kieliszkiem ulubionego rozgrzewającego czerwonego wina w dłoni mogłabym tak relaksować się aż do brzasku! Wyjątkowa staje się ta chwila, szara codzienność nabiera kolorów, czuję lekkość motyla! Pozytywne emocje wyzwala, zapomnieć o całym świecie pozwala! Uśmiecham się radośnie, bo problemy uciekają gdzie pieprz rośnie! Zamknięta na klucz mam chwilę dla siebie, ta magia sprawia, że jest mi jak w niebie! Takie domowe SPA bardzo mnie relaksuje, taki zabieg sprawia, że radość życia odnajduję!

 |  29.08 o 1:47  

Karmenn

Aby zacząć coś nowego należy zamknąć stare rozdziały. Dlatego każdego wieczoru siadam w ciszy i analizuję co "dziś" się wydarzyło. Wyciągam wnioski i segreguję je do odpowiednich szuflad. Potem mogę spokojnie zasnąć, a rankiem zacząć pisać nową historię. Trzymam mocno i pewnie swoje pióro życia. Gdy nadchodzi dzień relaksu pozwalam, aby tusz na stronicę sączył się leniwie. To jest ten czas gdzie osoba obserwująca nas z boku powiedziała że nie dzieje się nic, ale to nie prawda. Kontempluje wtedy piękno spadających liści w parku podczas spaceru, delikatny szum rzeki, miękkie futerko Kitku, które gramoli się na kolana. Wtedy właśnie dzieje się wszystko. Dzieje się życie. Wyłączyłam tryb codziennego pośpiechu i po prostu przystaję, nabieram sił, aby móc dmuchnąć w pióro i zamaszyście kontynuować swą opowieść.

 |  28.08 o 23:32  

naatinka

Najlepiej relaksują mnie chwile spędzone z moimi zwariowanymi przyjaciółmi. Każdy moment w ich towarzystwie wywołuje uśmiech na mojej twarzy i sprawia, że wszystkie nieprzyjemności i problemy idą w zapomnienie. Ci niesamowici ludzie zaakceptowali mnie taką jaką jestem, zanim ja sama zdążyłam w pełni zaakceptować siebie. Oni wierzyli we mnie, zanim ja uwierzyłam w siebie. Jestem niezwykle wdzięczna, gdyż wspierają mnie w każdej podjętej decyzji, nie oceniają, gdy popełnię błąd, towarzyszą mi w ważnych wydarzeniach. Gotowi są mnie wysłuchać nawet wtedy, gdy godzina na zegarze wskazuje 3:00 w nocy. Każdego dnia udowadniają mi jak bardzo jestem dla nich ważna, nie muszę przed nimi nikogo udawać i jestem w 100% sobą. Przyjaciele zawsze potrafią poprawić mi humor i zmotywować do działania. Mimo iż dzieli nas wiele- wygląd, upodobania, miejsce zamieszkania czy bagaż doświadczeń to jednak jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą więź.

 |  28.08 o 21:18  

kittyhellol

Moje metody na udany dzień które zawsze mi pomagają: Pierwszą metodą jest sport-uwielbiam jeździć na rowerze i tańczyć latino. Ogólnie ruch sprawia mi przyjemność i daje radość z życia.Drugą metodą są podróże, kiedy wyjeżdżam, zmieniam otoczenie, poznaję nowe osoby, kolory, smaki, krajobrazy i do tego czeka mnie ogrom przygód każdego dnia. Trzecią metodą jest tzw. relaksmisja domowa :) ukrywa się za nią pielęgnacja cielesno-duchowa, bo robię sobie dzień składający się z samych przyjemności. Kąpiel w wannie z olejkami, zapalam świece, piekę sobie deser i zaparzam ulubiona herbatę cynamonową, włączam w tle muzykę, czytam książki, rysuję, maluję. Ostatnią metodą jest uśmiechanie się przez cały dzień!

 |  28.08 o 20:28  

arrow2

Jak to powiedział Lennon „Gdy poszedłem do szkoły spytali mnie, kim chcę zostać jak dorosnę. Odpowiedziałem, że chcę być szczęśliwy. Powiedzieli mi, że nie zrozumiałem pytania. Ja im powiedziałem, że nie rozumieją życia” – mi szczęście dają przyjaciele i spędzanie z nimi czasu, co zdaje się być absurdalne, bo interakcja z ludźmi jest na porządku dziennym, jednak uważam, że to właśnie przyjaciele dają mi poczucie normalności w dzisiejszych czasach. Słuchanie z nimi starych piosenek, wspominanie zabawnych akcji sprzed kilku lat i oczywiście zero Messengera, Instagrama, tylko piosenki z Youtube w tle, o których i tak z czasem zapominamy i cieszymy się swoim towarzystwem.

 |  28.08 o 20:05  

arrow2

Chcąc zakosztować relaksu spotykam się z przyjaciółmi – najczęściej wieczorami, ponieważ wszyscy mamy swoje obowiązki związane właśnie ze studiami i pracą. Uwielbiam wieczorem usiąść z tą piątką wariatów i wariatek, napić się piwka, posłuchać muzyki, pośmiać się i porozmawiać o totalnych głupotach, chociaż czasem zdarzą się też poważne tematy. Snujemy wówczas plany na zbliżające się wakacje, ferie bądź weekend. To dla mnie taka normalność, której mało kiedy można zasmakować. Po prostu usiąść w plenerze nie zważając na pogodę i spędzić czas z osobami, które dają mi poczucie normalności w świecie rządzonym przez media. To właśnie te osoby nie pozwalają mi zwariować i zawsze wiedzą, co mi doradzić. Kocham spędzać z nimi czas i zawsze jestem do tego typu relaksu chętna, zwłaszcza po ciężkim dniu na uczelni – czasami z nimi też jest trudno wytrzymać, ale to właśnie spędzanie czasu z nimi daje mi poczucie bezpieczeństwa, miłości i szczęścia.

 |  28.08 o 20:05  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: