Więcej zszywek ze źródła

zszywka.pl

Szer. górą 36 cm
Szer. dołe... KONKURS - Wiosenne inspirac... KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ... xooxxo 3 Koktajle na bazie herbaty... vovovo .,., xoxox ///
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 26.09 o 10:33 z

zszywka.pl

Obserwuj

KONKURS:)


Dokończ zdanie “Kochać to znaczy…” i zgarnij 1 z 10 książek.

Aby dowiedzieć się, kliknij w obrazek:)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

gumise56

Kochać definiuje jako bycie z osobą, przy której czuje się swobodnie, nie muszę odgrywać żadnych ról i pokazywać ze każdego dnia mam świetny humor. A druga strona rozumie cię, raz mniej raz bardziej ale jest przy Tobie, a jeśli nawet nie może to sprawi tak, że i tak na koniec dnia uśmiechniesz się z powodu tej osoby. Kochać to przekraczanie granic swojego komfortu, ponieważ tego chcesz a nie, że ktoś tego od Ciebie wymaga. Kochać to spędzanie ze sobą czasu, ale też możliwość rozwijania się w swoim zakresie. Kochać to osoba, która po prostu Cie wspiera i nie oczekuje nic więcej. To osoba, z która chcesz iść przez życie i wiesz, że mimo pewnych swoich wzajemnych wad jesteście w stanie razem walczyć z przeciwnościami losu.Kochać znaczy miłość, radość, uśmiech, a zarazem złość, smutek, płacz ale zawsze na końcu i tak powiemy " ...ale i tak go/ ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez tej osoby" czy "..co by się nie działo rzuciłabym/rzuciłbym się za tą osobą w ogień".

 |  20.11 o 19:37  

Gabriela555

Kochać to znaczy cenić dobro i szczęście drugiej osoby bardziej niż własne

 |  30.09 o 14:25  

Akizuki

Kochac to znaczy dac najepsza wersje siebie dla drugiej osoby. Troszczyc sie o ta osobe. Z kazdym dniem zmieniac sie na lepsze ale i motywowac druga osobe do dzialania, spelniania marzen. Zyjmy kazda dana chwila jakby jutro miala nie nastapic <3

 |  30.09 o 9:27  

bejbuszka1212

kochać to znaczy dawać innym od siebie jak najwięcej . Pomagać , dbać , troszczyć się , wspierać ! Być w potrzebie . Być w szczęściu .

 |  29.09 o 17:16  

Venus298

kochać to.. umieć wybaczać

1  |  28.09 o 12:19  

MaryEllen

kochać to znaczy żyć :)

 |  27.09 o 17:01  

ZszywkaPL

Dziewczyny, pod uwagę będą brane zgłoszenia, które zostaną zamieszczone tutaj: zszywka.pl/p/konkurs-ksiazkowy-ogrod-lorenzakale-25041912.html :)

 |  27.09 o 11:00  

NikOla_II

Kochać to znaczy wspólnie tworzyć swoją przyszłość. Dbać wzajemnie o siebie, o uśmiech na ustach tej drugiej osoby. Miłość jest wielka bo wyzbywa w nas egoizm i nagle spośród wszystkoch innych ludzi ta jedna jest dla nas najważniejsza. Kochać to też znaczy wybaczać, i troszczyć się o kogoś bardziej niż o nas samych.

 |  27.09 o 4:17  

gibus

Kochać to znaczy ... właściwie co to znaczy ? Dla mnie jest to słowo tak rozległe w swoim znaczeniu ,że AŻ nie oznacza nic... A dlaczego ? A dlatego ,że gdy spotykamy tą właściwą , jedyną i niepowtarzalną osobę nie patrzymy wtedy na jej wygląd czy zamożność, lecz patrzymy na to jak nas traktuje ta osoba i jakie uczucia w nas wywołuje ... A bycie kochanym jest wtedy, gdy POZNA SIĘ DRUGIEGO CZŁOWIEKA I AKCEPTUJE SIE GO W PEŁNI TAKIM JAKIM JEST I NIE CHCE SIE GO ZMIENIAC, by dopasdował się do naszych wymagań... Dlatego dla mnie pojęcie "miłość" jest niczym ,ponieważ znajduje sie ono na granicy WSZYSTKIEGO i NICZEGO za co możemy kogoś pokochać.

 |  27.09 o 2:01  

aqus

Kochać to znaczy ufać drugiej osobie, wspierać z całych sił, płakać i śmiać się razem, tęsknić po minucie rozłąki, czuć się bezpiecznie przy tej osobie. Razem w zdrowiu i chorobie. Jesteśmy gwiazdami, które spadając na ziemię rozbiły się na dwie części i dopóki nie znajdą tej drugiej połowy nie zaczną świecić i tak jest w miłości, rozświetla nas. A tak poza tym kochać to nie znaczy to się czuje :) <3

 |  26.09 o 18:40  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: