Więcej zszywek z tablicy

KOLEKCJA ECO

Kinkiet ścienny AKRA ECO z ...
Lampka stołowa ALASKA ECO t...
Podłogowa lampa stojąca GIZ...
Lampa stojąca IBIZA ECO to ...
Kinkiet LUANDA to najnowsza...
Zaprezentowana przez polski...
Lampa wisząca RIO ECO udowa...
Każdemu entuzjaście funkcjo...
Lampa podłogowa SEWILLA ECO...
Każdemu pasjonatowi nowocze...
Krok, który poczyniliśmy po...
Lampa wisząca RIO ECO udowa...
Krok, który poczyniliśmy po...
Plafon HOLLYWOOD ECO to inn...
Lampa podłogowa ELX MIRROR ...
Oprawa ścienna SENEGAL ECO ...
Jesteś wielbicielem kompozy...
Lubisz naturalne kompozycje...
Dodatkowe źródło światła? A...
Lampa stojąca MEKSYK ECO to...
Oprawy ścienne doskonale pr...
Dodatkowe źródło światła je...
Cenisz sobie życie w zgodzi...
Nowoczesna, ponadczasowa ko...
Lampa podłogowa KALIFORNIA ...
Oprawa ścienna SPLIT ECO zy...
www_lysne_pl

www_lysne_pl

Dodane 13.08 o 11:50
Obserwuj
Krok, który poczyniliśmy podczas tworzenia naszego bestsellerowego kinkietu TULON ECO przyczynił się do powstania oświetlenia prekursorskiego, łączącego w sobie zarówno elementy futurystyczne jak i te przenoszące nas na łono natury, gdzie czujemy się swobodnie i bezpiecznie. Elementem odpowiadającym w tym projekcie za nowoczesność jest z pewnością stelaż – niebanalna konstrukcja opierająca swą budowę na przegubach, które nadają lampie mobilną formę. Abażur to natomiast ogniwo przyczyniające się do powstania w mieszkaniu atmosfery kojarzącej się z naturą. Okrągły abażur posiada na swej powierzchni wzornictwo utożsamiane z drewnem dzięki czemu lampa prezentuje się bardzo naturalnie i świeżo. Kinkiet TULON ECO to dodatkowe oświetlenie, które przydać się może w wielu miejscach rozjaśniając swym subtelnym światłem nawet najbardziej uciążliwe i zacienione zakamarki.

Do wyboru mamy 4 wersje kolorystyczne: dąb bielony, dąb sonoma. orzechowy, kasztanowy. Dostępne są także 3 rodzaje stelaża: biały, czarny, srebrny.

Krok, który poczyniliśmy podczas tworzenia naszego

bestsellerowego kinkietu TULON ECO przyczynił się do powstania oświetlenia prekursorskiego, łączącego w sobie zarówno elementy futurystyczne jak i te przenoszące nas na łono natury, gdzie czujemy się swobodnie i bezpiecznie. Elementem odpowiadającym w tym projekcie za nowoczesność jest z pewnością stelaż – niebanalna konstrukcja opierająca swą budowę na przegubach, które nadają lampie mobilną formę. Abażur to natomiast ogniwo przyczyniające się do powstania w mieszkaniu atmosfery kojarzącej się z naturą. Okrągły abażur posiada na swej powierzchni wzornictwo utożsamiane z drewnem dzięki czemu lampa prezentuje się bardzo naturalnie i świeżo. Kinkiet TULON ECO to dodatkowe oświetlenie, które przydać się może w wielu miejscach rozjaśniając swym subtelnym światłem nawet najbardziej uciążliwe i zacienione zakamarki.

Do wyboru mamy 4 wersje kolorystyczne: dąb bielony, dąb sonoma. orzechowy, kasztanowy. Dostępne są także 3 rodzaje stelaża: biały, czarny, srebrny.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY