eleonor

eleonor

Dodane 16.08 o 9:16
Obserwuj
Krokiem milowym do odbudowy potencjału polskiej armii” nazwał premier Morawiecki realizację programu naprawy i modernizacji czołgów T-72. Po latach służby trafiły do muzeów i można było je zobaczyć m. in. w Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu czy też Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu. Dzisiaj zostały przywrócone do łask i po remoncie będą dumą Polskiego Wojska.
Ten czołg jest równolatkiem naszego malucha, czyli popularnego lata temu fiata 126p. To może za chwilę doczekamy się takiego "elektryka"?

Krokiem milowym do odbudowy potencjału polskiej armii”

nazwał premier Morawiecki realizację programu naprawy i modernizacji czołgów T-72. Po latach służby trafiły do muzeów i można było je zobaczyć m. in. w Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu czy też Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu. Dzisiaj zostały przywrócone do łask i po remoncie będą dumą Polskiego Wojska.
Ten czołg jest równolatkiem naszego malucha, czyli popularnego lata temu fiata 126p. To może za chwilę doczekamy się takiego "elektryka"?

Zgłoś naruszenie

krn78

To nie jest zły pomysł. Amerykanie robią to od dawna. Wycofują stare czołgi, kierują je do punktów serwisowych, rozbierają, piaskują, malują od nowa, składają, wyposażają w najnowsze systemy komunikacji, sterowania, ofensywne i defensywne, i kierują z powrotem do działań wojskowych. Wiek konstrukcji przestaje tu mieć znaczenie. To, że konstrukcja T72 pochodzi z lat siedemdziesiątych wcale go nie dyskwalifikuje.

17.08 o 14:23    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY