Więcej zszywek ze źródła

www.ebooki24.org

Książka "4 wymiary uzd... Książka "Nie jesteś sk... Książka "Miej wyje**ne... Książka Marcina Iwucia &quo... Książka "Błękitny umys... Książka "Trening mózgu... Książka "Analiza techn... Książka "Uwierz w sieb... Książka "Znajdź swoje ...
ebooki

ebooki

Dodane 9.01 o 16:44 z

www.ebooki24.org

Obserwuj

Książka "Niezwyciężony!

Potęga wiary w działaniu" - Nick Vujicic

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”. Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych. Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje firmą szkoleniową, nagrywa programy radiowe, pisze bestsellerowe książki i występuje w filmach – by wymienić tylko niektóre z jego licznych aktywności. Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”.

Zszywka przypięta także na tablicach:
książki książki warte przeczytania-imperium
Zgłoś naruszenie

milibarcamili

książka bardzo bardzo warta polecenia. ..czytałam i wracam do niej Nick jest wspaniałym człowiekiem a jego (nie) pelnosprawnosc w działaniach znaczy więcej niż kiedykolwiek jakiegoś człowieka. ..

1  |  9.01 o 17:12   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: