Więcej zszywek ze źródła

moznaprzeczytac.pl

Książka „Duchy na jawie. Du... Kalsarikänni jest potocznie... Główną bohaterką "Osta... W książce „Manson. CIA, nar... Akcja tomu trzeciego zaczyn... „Koniec śmierci” to powieść... Książka „W bałkańskim kocio... Podoba mi się, że w świecie... „Requiem dla Analogowego Św...

Książka zaczyna się od dramatycznych wydarzeń związanych

z nagłą śmiercią sekretarza stanu USA podczas wygłaszania przemówienia na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. Wszystko wskazuje, że przyczyną zgonu jest zawał serca... Jednak w trakcie sekcji okazuje się, że śmierć nie nastąpiła w sposób naturalny, a przyczyną był tajemniczy wirus.

Jednocześnie pracownicy jednej z firm zajmującej się hodowlą GMO odkrywają w Afryce pola kukurydzy odpornej na pustoszącą tamtejsze uprawy suszę oraz gąsienice. Podobne informacje docierają do firmy z innych zakątków świata, co zmusza przedsiębiorstwo do poszukiwania przyczyny tego zjawiska. A pewna, starająca się o dziecko, amerykańska para dostaję od swojego lekarza propozycje „zaprojektowania” sobie idealnego dziecka..

Zgłoś naruszenie

krn78

Trzecia książka tego autora. Jak dla mnie, najlepsza. Marc Elsberg, według mojej opinii, coraz lepiej radzi sobie z piórem. Jego pierwsza, 'Blackout', była znośna, choć opowiadała o dość niebezpiecznej sytuacji (wyłączenie prądu w Europie). Druga, 'Zero' jest warta przeczytania ze względu na ciekawą i niebezpieczną tematykę (powierzenie naszych danych serwisom internetowym). Trzecia, 'Helisa', opowiada o modyfikacjach genetycznych i najnowszych, związanych z tym tematem, osiągnięciach.

11.07 o 21:21   1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY