Więcej zszywek z tablicy

Zwierzeta

Kundelki też są piekne

Więcej zszywek ze źródła

kwajk.pl

Jadłabym... Milczenie. ...// łooo ale brzusiu :3 zimowe babeczki. ... no i tak.. :D małe jest piękne! Mix różnych tatuaży

Kaka123G12 od Double

Dodane 14.03 o 15:27 z

kwajk.pl

Obserwuj

Kundelki też są piekne

Zszywka przypięta także na tablicach:
Zwierzeta Animals~Vegetarian life smutne
Zgłoś naruszenie

lola92

Wszystkie pieski są kochane, bez względu czy rasowe czy kundelki, sama mam 2 psy, jeden istny kundelek a drugi mieszaniec dwóch ras i obydwa są moimi psimi przyjaciółmi. Nie oddałabym ich za żadne skarby Świata.

 |  28.09 o 12:03  

erushibi

ja mam swojego piesełka ze schroniska już ponad 5 lat i nie oddałabym go nigdy w życiu ! <3

 |  16.08 o 12:16  

adi51112

Ja mojego kundelka kocham tak samo jak mojego drugiego pieska rasowego (HUSKY).Nigdy bym ich nie opuściła a szczególnie zostawiła w schronisku... <3

 |  15.08 o 16:37  

bieberowa_jestem

Sama biore psa ze schroniska,ktora jest glucha k mieszancem.jest pomieszana z amstafem i pittbulem. mimo,ze jest glucha zawsze sie upewnia czy idziemy a a jak chce sie popiescic ociera sie o nas. to na prawde nie ma zadnej roznicy czy pies jest gluchy czy brzydki czy niewidomy. ten pies jest juz e chornisku 5lat lat,bo jest glucha ale ona potrzebuje milosci. przepraszam za bledy :) pozdrawiam)

 |  15.08 o 9:53  

morkaaa

Tak, to prawda. Każdy pies kocha swojego właściciela, jeżeli jest przez niego dobrze traktowany. Ja też od zawsze mam kundelki w domu i nie miałam nigdy rasowego psa. Ale marze o owczarku niemieckim długowłosym. Uwielbiam każdego psa, każdy jest śliczny. Ale owczarki pokochałam odkąd pierwszy raz zobaczyłam psa tej rasy. I jeżeli kiedyś uzbieram na niego pieniądze i będę miała odpowiednie warunki to go kupie.. Ale póki co mam swoją wielorasową Sonię (coś między ratlerkiem a owczarkiem niemieckim ;D) i nie zamieniłabym jej nawet na owczarka:)

 |  14.08 o 20:54  

aleksandradd

rasowe jak kundelki są i tak kochane :* ja mam rasowego a moja babcia ma kundelka, obydwa kocham ^-^

 |  14.08 o 14:29  

Carmelaa

Ja mam psa który ma dwanaście lat i jest ode mnie starszy:D

 |  13.08 o 23:56  

nacka2000

mi też rasowy nie rasowy ale to jest najlepszy przyjaciel człowieka...ja swojego pieska też znalazłam na ulicy a miałam wtedy z jakieś 8lat dzisiaj mam 14 i jest nadal ze mną a też nie jest rasowa

4  |  13.08 o 16:40  

Igraszka14

Dla mnie każdy pies jest kochany i to czy pies ma jakiś tam rodowód nie ma dla mnie znaczenia w kwestii wartości psa . Natomiast faktem jest, że psy rasowe są z reguły podatne na różne choroby które mieszańce omijają. Tak więc jeśli ktoś nie chce mieć problemu z psem to wybranie niedużego mieszańca jest najpewniejszym rozwiązaniem. I psy rasowe muszą istnieć bo mają pewne predyspozycje np. do pracy w policji i psy nierasowe. I tyle.

1  |  10.08 o 18:40  

Tygrrrysiczka

Każdy piesek to mieszanka jakiś ras i każdy powinien być kochany tak samo. Natomiast uważam ze nie każdy nadaje się na opiekuna psiaka ze schroniska. Są to z reguły psiaki bardzo skrzywdzone przez ludzi i potrzebują dużo miłości i cierpliwości żeby znowu zaufać. Jestem też zdania że jeśli ktoś ma szczególne preferencje i chce konkretną rasę powinien zapłacić odpowiednio wysoką cenę i to nie ze względu na wspaniały rodowód ale na fakt że nie kupuje psa *produkowanego* tylko i wyłącznie dla kasy i wielkim kosztem jego matki. Bo to jest dopiero chore i nazywa się pseudohodowla.

1  |  10.08 o 0:58  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: