Więcej zszywek z tablicy

Ulubieńcy z anime

Gilbert Nightray (Raven) z ...
Mikoto Mikoshiba (pseudonim...
Houtarou Oreki z anime Hyou...
Haruka "Konoha" K...
Shintaro Kisaragi
Postać pi...
Victorique de Blois z anime...
Tomoko Kuroki z anime "...
Lelouch Lamperouge z anime ...
Szarada

Szarada

Dodane 4.07 o 21:25
Obserwuj
Lelouch Lamperouge z anime "Code Geass: Lelouch of the Rebellion"
Fizycznie słaby i niepozorny, wagarowicz, wolny duch kryjący osobowość o niezwykle silnym charakterze oraz ponadprzeciętnej inteligencji. Zdeterminowany, konsekwentny, konkretny  ale i wrażliwy, zdolny do poświęceń, opiekuńczy oraz oddany idealista. Warto też wspomnieć o cudownym głosie jaki w prawdziwie mistrzowski sposób użyczył bohaterowi anime wspaniały Jun Fukuyama. Leoluch jest zdecydowanie moim niekwestionowanym faworytem jeśli chodzi o ulubione postacie z anime. 
PS. Szczególnie warta uwagi i moim zdaniem najlepsza jest druga seria tego anime: "Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2"

Lelouch Lamperouge z anime "Code Geass: Lelouch

of the Rebellion"
Fizycznie słaby i niepozorny, wagarowicz, wolny duch kryjący osobowość o niezwykle silnym charakterze oraz ponadprzeciętnej inteligencji. Zdeterminowany, konsekwentny, konkretny ale i wrażliwy, zdolny do poświęceń, opiekuńczy oraz oddany idealista. Warto też wspomnieć o cudownym głosie jaki w prawdziwie mistrzowski sposób użyczył bohaterowi anime wspaniały Jun Fukuyama. Leoluch jest zdecydowanie moim niekwestionowanym faworytem jeśli chodzi o ulubione postacie z anime.
PS. Szczególnie warta uwagi i moim zdaniem najlepsza jest druga seria tego anime: "Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2"

Zszywka przypięta także na tablicach:
Rysowanie mangi. (lubię te proste rysónki) Anime/Manga <3
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: