Truskaweczka_22

Truskaweczka_22

Dodane 25.02 o 11:40
Obserwuj
Męczyłam się z spuchniętymi, spierzchniętymi do krwi ustami. Używałam różnych pomadek, maści z apteki i nic . Nagle oświeciło mnie, że mam sudocrem czytałam na internecie że również pomaga na popękane usta i zajady! Więc posmarowałam usta na dwie nocy rano gdy zobaczyłam efekt byłam w szoku ! Usta jak nowe ! Wszystkie pomadki kochane się chowają ! Polecam Sudocrem . Neutrogena tez w miarę poradziła sobie ale sudocrem na 1 miejscu !!! Jestem zadowolona !!!

Męczyłam się z spuchniętymi, spierzchniętymi do

krwi ustami. Używałam różnych pomadek, maści z apteki i nic . Nagle oświeciło mnie, że mam sudocrem czytałam na internecie że również pomaga na popękane usta i zajady! Więc posmarowałam usta na dwie nocy rano gdy zobaczyłam efekt byłam w szoku ! Usta jak nowe ! Wszystkie pomadki kochane się chowają ! Polecam Sudocrem . Neutrogena tez w miarę poradziła sobie ale sudocrem na 1 miejscu !!! Jestem zadowolona !!!

Zgłoś naruszenie

PatrycjaZieliska

tyle czasu męczyłam się z zajadami. Nie pomogły maści ani z Wit. A ani specyfiki na zajady. Sudocrem pomógł po 2 dniach. Mam spokój do teraz :)

 |  10.03 o 13:00  

ciniminis2234

Ja uwielbiam ten balsam z neutrogeny. odżywia moje usta jak nic innego i to jedyny balsam po którym widzę różnicę. Sudocrem też wypróbuje :)

 |  1.03 o 19:03   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

Ooo, dziękuję za ten post! Często mam problem z ustami i zajadami. Na pewno wypróbuje :))

 |  27.02 o 9:02   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: