Więcej zszywek z tablicy

świat

Kim jest przyjaciel? Jest k...
Każdy chce żeby ten rok się...
Czy kiedykolwiek zastanawia...
Ile razy zrobiliśmy coś tyl...
Ile razy słyszy się w telew...
  Pewnie większość z was ch...
  Pewnie większość z was ch...
Ile razy słyszy się w telew...
Czy wiecie ile szczęścia mo...
  Czy to normalne odczuwać ...
Warto dawać miłość i ciepło...
Pragniemy być najlepsi, wsz...
 Zacznijmy od  tego że rela...
Myśleliście kiedyś  o tym j...
Miłość jest nieprzewidywaln...
Tak wiele razy mówiono mi ż...
sabkuz

sabkuz

Dodane 27.07 o 23:42
Obserwuj
Miłość jest nieprzewidywalna, tak naprawdę nigdy nie wiemy kiedy do nas przyjdzie, może być też różna, nie jesteśmy w stanie przewidzieć kogo tak naprawdę pokochamy. Możemy jej nie rozumieć ale nie możemy jej też osądzać. Każdy ma do niej pełne prawo i nie ważne czy to para dwóch dziewczyn czy para kobiety i mężczyzny, nikt nie ma prawa mówić nam że nie możemy kogoś kochać. Wszyscy mamy swoje indywidualne pragnienia które nie każdemu mogą się podobać ale każdy powinien je uszanować bo mamy prawo do wszystkiego co nam się podoba póki nie zagrażamy innym ludziom czy zwierzętom. Możemy dużo ale nikt nie ma prawa do przemocy czy to fizycznej czy psychicznej. Pamiętajcie że nie wszyscy będą żyć tak jak większość sobie tego życzy i mają do tego święte prawo. Ludzie nie powinni siedzieć cicho i udawać że nic złego się nie dzieje. Reagujmy kiedy jesteśmy świadkami jakiegokolwiek ataku w stronę innych.

Miłość jest nieprzewidywalna, tak naprawdę nigdy

nie wiemy kiedy do nas przyjdzie, może być też różna, nie jesteśmy w stanie przewidzieć kogo tak naprawdę pokochamy. Możemy jej nie rozumieć ale nie możemy jej też osądzać. Każdy ma do niej pełne prawo i nie ważne czy to para dwóch dziewczyn czy para kobiety i mężczyzny, nikt nie ma prawa mówić nam że nie możemy kogoś kochać. Wszyscy mamy swoje indywidualne pragnienia które nie każdemu mogą się podobać ale każdy powinien je uszanować bo mamy prawo do wszystkiego co nam się podoba póki nie zagrażamy innym ludziom czy zwierzętom. Możemy dużo ale nikt nie ma prawa do przemocy czy to fizycznej czy psychicznej. Pamiętajcie że nie wszyscy będą żyć tak jak większość sobie tego życzy i mają do tego święte prawo. Ludzie nie powinni siedzieć cicho i udawać że nic złego się nie dzieje. Reagujmy kiedy jesteśmy świadkami jakiegokolwiek ataku w stronę innych.

Zszywka przypięta także na tablicach:

Fotografie

Zgłoś naruszenie

kannak

"mamy prawo do wszystkiego co się nam podoba" to słowa autorki tekstu. czyli autorka uważa że jeśli się komuś podoba zabić drugiego to może to zrobić. ja mówię nie, stanowcze nie takiej ideologii.

 |  28.07 o 13:32   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: