Więcej zszywek z tablicy

Aparatka

3 etapy, najpierw walka z g...
Pojawił się dół, pojawiła s...
Taka dla mnie kolosalna róż...
Kolejna wizyta za mną, tym ...
Minął miesiąc. Przyzwyczaił...
Nikogo nie straszę, nie opi...
Mija trzeci dzień. Jak jest...
Wygląda okropnie ? Tak wiem...
Pierwsza w życiu wizyta u o...
druciara

druciara

Dodane 11.06 o 19:27
Obserwuj
Minął miesiąc. Przyzwyczaiłam się już do drutów, czasami zapominam, że je mam. Jem już całkowicie normalnie. Zęby nie bolą, czasem się zdarzy, że pojedynczy boli przez dzień lub dwa. Minął tylko miesiąc, a już się zmienia. Zniknęła przerwa między jedynkami, była i nie ma taka magia. Widzę różnicę także w pozostałych zębach. Czasem jeszcze obciera mi się policzek, ale szybko się goi. Zęby płuczę po jedzeniu, a jeśli jestem w domu to wolę je umyć, jakoś lepiej się wtedy czuję. Rzadko się zdarza, że coś utknie w aparacie, zaplątywanie się jedzenia to (w moim przypadku) mit. Nie wiem czy to dzięki aparatowi czy innemu czynnikowi, ale przestałam pić napoje gazowane i słodzone. Wolę wodę, lepiej wypływa to nie tylko na aparat ale także na zdrowie. Za tydzień wizyta u ortodontki, zmiana ligatur i zobaczymy co mi powie. Jest dobrze, ja jestem niesamowicie zadowolona, a to dopiero początek. (zmiana zdjęcia w związku z falą hejtu na poprzednie, jak widać nic nie dała)

Minął miesiąc.

Przyzwyczaiłam się już do drutów, czasami zapominam, że je mam. Jem już całkowicie normalnie. Zęby nie bolą, czasem się zdarzy, że pojedynczy boli przez dzień lub dwa. Minął tylko miesiąc, a już się zmienia. Zniknęła przerwa między jedynkami, była i nie ma taka magia. Widzę różnicę także w pozostałych zębach. Czasem jeszcze obciera mi się policzek, ale szybko się goi. Zęby płuczę po jedzeniu, a jeśli jestem w domu to wolę je umyć, jakoś lepiej się wtedy czuję. Rzadko się zdarza, że coś utknie w aparacie, zaplątywanie się jedzenia to (w moim przypadku) mit. Nie wiem czy to dzięki aparatowi czy innemu czynnikowi, ale przestałam pić napoje gazowane i słodzone. Wolę wodę, lepiej wypływa to nie tylko na aparat ale także na zdrowie. Za tydzień wizyta u ortodontki, zmiana ligatur i zobaczymy co mi powie. Jest dobrze, ja jestem niesamowicie zadowolona, a to dopiero początek. (zmiana zdjęcia w związku z falą hejtu na poprzednie, jak widać nic nie dała)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

PolskiDinozar

Mam aparat od ok. miesiąca. Prawie między wszystkimi zębami mam małe przerwy. Ortodonta zakładając aparat nie mówił mi nic o takich drucikach (skrzyżowanych), które między zębami ty masz. Nie wiem czy mój aparat ortodontyczny ściągnie mi te zęby do siebie. Ktoś wie? (aparat noszę ze względu, że mam sporą wadę zgryzu, jestem przygotowywana do operacji, a aparat ma podobno tylko wyprostować zęby)

14.06 o 15:17    | 

gwiazdor

Mam pytanie. Czy mi się tylko tak wydaje czy Ty nie masz na górze jednej dwójeczki?

12.06 o 17:18       |  Pokaż odpowiedzi

locust

podczas sciągania aparatu pochlastała mi ortodontka całe zęby... zero szkliwa, od kleju pożółkły... mam lekki uraz

11.06 o 22:36    | 

ineskai

Właśnie. Ile kosztuje? Czy mogą robić tylko na DÓŁ? Ile trzeba nosić średnio?

11.06 o 19:46    |  Pokaż odpowiedzi

Ett

Ile zapłacilas? Też chcę nosić aparat ale dopiero za rok. Nie mam krzywych ale trochę pochylone do przodu. Chodzi mi o taką jakby szufladę :)

11.06 o 19:37   1  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
roseeana
DJWikka
paulapuchciaegipt
inspiracjanazszywce
Truskaweczka66
SungMinYun

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY