lily_mr

lily_mr od Janusz125

Dodane 22.11 o 19:26
Obserwuj
Modlitwa do św. Rity w bezn...

Modlitwa do św.

Rity w bezn...

Zszywka przypięta także na tablicach:
Ulubione Ulubione Święta Ulubione +58 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

PorannaRosa

Św. Rita pomogła mi w najtrudniejszych sytuacjach w moim życiu. Jeśli ktoś w to nie wierzy to niech sam spróbuje :) albo modli się tak, jak czuje i tam gdzie czuje - czy to w kościele czy w domu czy w jeszcze innym miejscu.

 |  12.01 o 21:32  

kelaii

Nie trzeba pośredników, wstawiennictw. Można się inspirować życiem świętych, ale modlić się do Boga. Jest bliżej, nie tam na zewnątrz, jest w nas :)

 |  28.11 o 19:44  

kelaii

Pośrednictwo świętych uznanych przez człowieka uważam za zabobon. Nie święty działa na sprawy beznadziejne tylko efekt placebo. Chrystus powiedział kiedyś do człowieka, który dotknął jego ubrania, że jego wiara go uzdrowiła. Tak działa placebo i modlitwa do świętych. Jeśli wierzymy - pomaga. Chodzi o to, żeby wzbudzić w sobie emocje, które byłyby wtedy, gdy zostalibyśmy wysłuchani. Wdzięczność, spokój, miłość. Jeśli klepiemy formułkę, bo usłyszeliśmy, że święty pomaga - nie pomoże nawet święta Rita... To dopiero sprawa beznadziejna ;) Wiara pomaga, nie święta. Nikt tam na górze Boga nie błaga w naszym imieniu. Nie musi. Z Bogiem się nie handluje, ale tego w kościele nie powiedzą...

1  |  28.11 o 19:18  

Garadiella

ale dyskusja al popieram sheery88z, kościół niestety wiele rzeczy pozmieniał i pododawał, Janusz125 poczytaj dokładnie Pismo Święte to się dowiesz.

 |  28.11 o 15:35  

Twins97

Musze przyznać racje :D byłam wielkokrotnie w trudnej sytuacji i zawsze jak modliłam sie do św. Rity to mi pomagała :D polecam każdemu kto jest w trudnej sytuacji, czy to jakieś egzaminy czy to jakakolwiek trapiąca cie sytuacja pomódl sie do niej a bedzie dobrze :D

 |  26.11 o 20:45   Pokaż odpowiedzi

anavrin

Modlic sie do kosciola,a Nie na zszywce!

2  |  7 26.11 o 17:00   Pokaż odpowiedzi

Nersea

Nie chcę nikogo tutaj krytykować, bo nie o to przecież chodzi. Wiadomo - modlenie się daje dużo wsparcia w trudnych sytuacjach, ulgę. Ale dlaczego wszystko zawdzięczamy modlitwie, a nie sobie? Trudny egzamin zdamy dzięki solidnemu uczeniu się. Czasami wyjdziemy z trudnej choroby dzięki świetnym lekarzom. Modlenie się daje dużo korzyści, ale zastanówmy się, czy nie jest to zasługa nas samych lub innych ludzi :)

4  |  1 25.11 o 11:04  

Stokrotkam

Mi Święta Rita bardzo pomogła w sytuacji bardzo trudnej, beznadziejnej. Modliłam się do niej gdy moja Mama leżała w śpiączce chora na śmiertelną chorobę. Dziś Mama jest zupełnie zdrowa, sprawna jakby nigdy nic nie było. Nikt mi nie wmówi że cuda się nie zdarzają. Zdarzają się dla tych co w nie wierzą. A Święta Rita naprawdę pomaga.

5  |  24.11 o 21:27  

sheery88z

Hej nie chce być źle odebrana ale czy z Przykazań Bożych nie wychodzi że nie wolno się modlić do nikogo innego jak tylko i wyłącznie do BOGA ? " Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie ! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu ... Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył , bo Ja Pan , Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym .... Więc skąd się wzięło modlenie się do jakiś ludzi ??? Kto to jest w ogóle święty? w biblii nie ma ani wzmianki a przecież Nasza WIARA powinna się opierać na Biblii czyż nie tak ?

1  |  24.11 o 18:12   Pokaż odpowiedzi

Kacper4

Wiara czyni cuda . Modlitwa zawsze przynosi ulgę człowiekowi cierpiącemu. Ludzie wierzący , a przypuszczam że wy również wierzycie ; miałyście okazję to odczuć

3  |  1 23.11 o 18:20  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY