Więcej zszywek z tablicy

Sport

Mój :) Czy ktoś też ma prob...
OneMinute

OneMinute

Dodane 16.03 o 22:53
Obserwuj
Mój :) Czy ktoś też ma problem z trawieniem? Ja nie trawie pieczywa pełnoziarnistego i różnego rodzaju ziaren czy orzechów itp. Czym można to zastąpic? Czy to możliwe, że przez problemy z trawieniem na moim brzuchu nie widać efektów? Chodzi mi i o efekty w postaci mięśni jak i o spalenie tego. Dodam, że jestem szczupła wszędzie poza brzuchem, jem zdrowo, ćwiczę 5 razy w tygodniu i jestem aktywną osobą.

Mój :) Czy ktoś też ma problem z trawieniem?

Ja nie trawie pieczywa pełnoziarnistego i różnego rodzaju ziaren czy orzechów itp. Czym można to zastąpic? Czy to możliwe, że przez problemy z trawieniem na moim brzuchu nie widać efektów? Chodzi mi i o efekty w postaci mięśni jak i o spalenie tego. Dodam, że jestem szczupła wszędzie poza brzuchem, jem zdrowo, ćwiczę 5 razy w tygodniu i jestem aktywną osobą.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Lovemyprincess

Mam tak samo! Jeszcze kukurydzy. Chętnie wysłucham rad

 |  17.03 o 18:01  

martyynka1295

slyszalam o takiej diecie dobieranej na podstawie grupy krwi :) nwm ile w tym prawdy ale mozesz sb to sprawdzic, w necie gdzies na pewno znajdziesz szczegoly :)

 |  17.03 o 13:53   Pokaż odpowiedzi

gochassiek17

myślę ze jest to możliwe że takie problemy występują przy problemach z trawieniem. Mi nie służy białe pieczywo i nabiał, po odstawieniu tych rzeczy na dłuższy czas po około 3miesiacach zobaczyłam poprawę na brzuchu lepiej on wyglądał i lepiej się czułam;)

 |  16.03 o 23:25   Pokaż odpowiedzi

nitaimba

Mi na takie problemy pomogła dieta 2xme. Schudłam też sporo cm z brzucha, możesz spróbować ;)

 |  16.03 o 23:23   Pokaż odpowiedzi

Misiek97

up

 |  16.03 o 22:56  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: