Więcej zszywek z tablicy

Fit walka!

moja 2,5 miesięczna metamor...
Jak patrzę na te zdjęcia, u...
Na swój prawdziwy sukces pr...
Wiem wiem strasznie dawno m...
Tak właśnie sobie wyglądam ...
Witam, no rok temu bo 2016 ...
65 kg vs 64 kg, koszulka zw...
Na dobranoc, wakacyjnie. Ob...
Po lewo waga: 67kg. Po praw...
wiem słoneczka, że może za ...
Postanowiłam pokazać moją m...
Po górskim spacerze "k...
Obiadek . Dla mnie wersja b...
Powiedzialam A ....:) czas ...
Nieco inaczej. Nie przepada...
Sobotnie. Cieszę się, że mo...
Na jutro do pracy...
Pod sp...
Zdecydowanie wolę jeździć n...
Pomocy...!!!! 
Raz w miesia...
Ćwiczycie ze skakanka? Widz...
Jeśli zielona, to ta! Pyszn...
Siedząca praca? Mój pomysł ...
Wymiary o które mnie prosił...
Mija tydzień odkąd się podd...
Hej kobitki! Miał być miesi...
Poranny trening;)
wyzwolona

wyzwolona

Dodane 16.05 o 21:14
Obserwuj
Na swój prawdziwy sukces pracuje się latami. Ciężko pogodzić się z tym, że wszystko zajmuję tak wiele czasu, czy nie prościej i przyjemniej byłoby mieć wszystko na pstryknięcie palca? Oczywiście, że tak byłoby lepiej dla wszystkich ale wtedy nikt z nas nie doceniłby tego co ma. Nie myślę tu tylko o sylwetce ale również o wszystkich dodatkach w codziennym życiu, o które tak bardzo walczymy. Bo widzisz, większość z nas nie potrafi doceniać tylko narzekać. Narzekanie wypełnia pewnie większość naszego życia. Ciągle jesteśmy nie zadowoleni, ciągle czegoś brakuje, ciągle są inni, którzy mają więcej niż mi. A kiedy znajdzie się w końcu czas, żeby to wszystko docenić? Może zdarzyć się tak, że zabraknie w końcu życia, w którym ciągle do czegoś dążysz.. A gdybyś przestała dążyć? Gdybyś po prostu się realizowała, gdybyś po prostu starała się pokonać wszystkie przeszkody, gdybyś po prostu zaczęła żyć? Dążąc na siłę do tych efektów, doprowadzasz do tego, że ich nie ma. A nawet nie tyle, że ich nie ma, ty ich po prostu nie widzisz. Bo są mało widoczne, bo nie są takie jakich się spodziewałaś, bo miały lepiej się prezentować.. Gdyby tak można było zrobić formę w 2 miesiące, co robili by ludzie, którzy spędzają kilka a nawet kilkanaście lat na zrobienie tej "życiowej formy"? Widzisz, zrobiła się moda na bycie "fit". Zgodzę się z tym, że im więcej ludzi w tym tkwi tym lepiej dla naszego społeczeństwa. Ale czy na prawdę każda dziewczyna czy każdy chłopak na co dzień musi prezentować formę sceniczną niczym z zawodów sylwetkowych? NIE! Nie podążaj za tłumem, tylko rób swoje. Jeśli osiągniesz pierwsze efekty swojej pracy i będziesz chciała więcej i więcej - rób to! Masz do tego prawo. Ale jeśli twoim celem jest zrzucenie kilku kg i wejście w mniejszy rozmiar nie spinaj się. Masz czas, nie te wakacje to następne - trudno. Wiem, że przykro ale ludzie uczą się na błędach. Ważne, aby z tych błędów, wyciągać wnioski. Popełniłaś błąd w tym roku, bo o formie na lato przypomniałaś sobie tydzień temu? Bywa. Czas wyciągnąć prawdziwe wnioski i nie popełniać tych samych błędów. Co to znaczy dla Ciebie? Już wiesz, że na przyszłe wakacje trzeba pracować już teraz a ty masz wiele czasu aby dopracować to co Ci się nie podoba. Nie marnuj czasu, który masz. Bo wiesz, że istnieją na tym świecie osoby, które zrobią to lepiej, wykorzystają ten czas i będą mieli lepiej niż ty. A Tobie pozostanie tylko narzekanie..

Na swój prawdziwy sukces pracuje się latami.

Ciężko pogodzić się z tym, że wszystko zajmuję tak wiele czasu, czy nie prościej i przyjemniej byłoby mieć wszystko na pstryknięcie palca? Oczywiście, że tak byłoby lepiej dla wszystkich ale wtedy nikt z nas nie doceniłby tego co ma. Nie myślę tu tylko o sylwetce ale również o wszystkich dodatkach w codziennym życiu, o które tak bardzo walczymy. Bo widzisz, większość z nas nie potrafi doceniać tylko narzekać. Narzekanie wypełnia pewnie większość naszego życia. Ciągle jesteśmy nie zadowoleni, ciągle czegoś brakuje, ciągle są inni, którzy mają więcej niż mi. A kiedy znajdzie się w końcu czas, żeby to wszystko docenić? Może zdarzyć się tak, że zabraknie w końcu życia, w którym ciągle do czegoś dążysz.. A gdybyś przestała dążyć? Gdybyś po prostu się realizowała, gdybyś po prostu starała się pokonać wszystkie przeszkody, gdybyś po prostu zaczęła żyć? Dążąc na siłę do tych efektów, doprowadzasz do tego, że ich nie ma. A nawet nie tyle, że ich nie ma, ty ich po prostu nie widzisz. Bo są mało widoczne, bo nie są takie jakich się spodziewałaś, bo miały lepiej się prezentować.. Gdyby tak można było zrobić formę w 2 miesiące, co robili by ludzie, którzy spędzają kilka a nawet kilkanaście lat na zrobienie tej "życiowej formy"? Widzisz, zrobiła się moda na bycie "fit". Zgodzę się z tym, że im więcej ludzi w tym tkwi tym lepiej dla naszego społeczeństwa. Ale czy na prawdę każda dziewczyna czy każdy chłopak na co dzień musi prezentować formę sceniczną niczym z zawodów sylwetkowych? NIE! Nie podążaj za tłumem, tylko rób swoje. Jeśli osiągniesz pierwsze efekty swojej pracy i będziesz chciała więcej i więcej - rób to! Masz do tego prawo. Ale jeśli twoim celem jest zrzucenie kilku kg i wejście w mniejszy rozmiar nie spinaj się. Masz czas, nie te wakacje to następne - trudno. Wiem, że przykro ale ludzie uczą się na błędach. Ważne, aby z tych błędów, wyciągać wnioski. Popełniłaś błąd w tym roku, bo o formie na lato przypomniałaś sobie tydzień temu? Bywa. Czas wyciągnąć prawdziwe wnioski i nie popełniać tych samych błędów. Co to znaczy dla Ciebie? Już wiesz, że na przyszłe wakacje trzeba pracować już teraz a ty masz wiele czasu aby dopracować to co Ci się nie podoba. Nie marnuj czasu, który masz. Bo wiesz, że istnieją na tym świecie osoby, które zrobią to lepiej, wykorzystają ten czas i będą mieli lepiej niż ty. A Tobie pozostanie tylko narzekanie..

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

charlotte111

a precise coś na wysmuklenie ud ?

 |  24.05 o 7:09  

nezuuu

hej pięknie umiesniony brzuch ;) piekna figura... mogłabyś dac mi wskazowki jakie cwiczenia na brzuch beda efektywne ?

 |  20.05 o 8:35   Pokaż odpowiedzi

myszxd02

Twoj post to wielki kopniak motywujacy nie w kwesti fit ale mojego zycia. Trzymam za Ciebie w kciuki !

 |  19.05 o 12:11   Pokaż odpowiedzi

lola93

Pięknie ubralas to wszystko w słowa :) chociaż czasem i narzekanie jest dobre dla psychiki to warto zauważać małe rzeczy i nauczyć się nimi cieszyć :))

 |  19.05 o 9:42   Pokaż odpowiedzi

Kingaa18

Mogłabyś dodać jakiś post instruktażowy co ćwiczyć i jak na siłowni ? ☺ mimo że tam chodzę to sama nie wiem czy wykonuje dobre ćwiczenia w dobrej kolejności itp ☺ A Twoje posty megaa motywujące, na każdy czekam A niecierpliwością ☺

 |  18.05 o 10:09   Pokaż odpowiedzi

Paulina2303

Jesteś moją inspiracją ! <3

 |  17.05 o 19:33   Pokaż odpowiedzi

madziqqowa

dużo zeszło Ci z biustu?

 |  16.05 o 22:02   Pokaż odpowiedzi

olcia198722

a co robisz na taki super brzuch

 |  16.05 o 15:20   Pokaż odpowiedzi

olcia198722

ile ci zajęło dojście do takiej perfekcji

 |  16.05 o 8:38   Pokaż odpowiedzi

piratka24

dobra robota!:)

1  |  15.05 o 22:25  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: