Najlepsze buty na lato kupisz dzięki okazjom
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 2.07 o 18:57
Obserwuj
150

Najlepsze buty na lato kupisz dzięki okazjom

Poszukiwania butów na lato bywają bardzo trudne, zwłaszcza teraz, gdy marek obuwniczych na rynku sprzedaży jest tak wiele. Klienci najczęściej szukają czegoś wygodne, modnego i jednocześnie taniego. Czy w obecnej sytuacji gospodarczej da się kupić takie buty? Oczywiście, jeśli tylko wiesz, gdzie są najlepsze okazje! A wszystkie z nich znajdziesz dzięki kuplio.pl!

 

Cykl życia buta

Buty, zwłaszcza te nowe, podlegają tym samym zasadom sprzedażowym, co inne produkty. W dniu premiery ich wartość jest najwyższa, a później stopniowo spada. Kupując je tego samego dnia, w którym pojawiły się w sklepach wydać możemy krocie, czyli nawet kilkaset złotych. Z czasem jednak zastąpią je inne modele i w końcu zostaną przecenione. Po latach znajdziesz je w sklepie z odzieżą oraz obuwiem używanym lub dyskoncie. Nikt jednak nie lubi tak długo czekać na wymarzone obuwie. W takim wypadku pozostają jedynie okazje i obniżki, które cyklicznie odbywają się w sklepach z obuwiem.

 

Obniżki i promocje w salonach obuwniczych

Modne i wygodne buty również mogą ulec przecenie. Musi jednak nastąpić szczególna okazja w sklepie obuwniczym, aby do tego doszło. W przypadku obuwia sezonowego jest to wymiana asortymentu zgodnie z cyklem kalendarzowym. I tak: zimowe buty będą tanie latem i odwrotnie. To wtedy warto polować na obuwie, bo może się okazać, że wymarzony model jest tańszy nawet o połowę! Inną okazją na obniżki są urodziny sklepu bądź tzw. wietrzenie magazynu. Odbywa się ono raz do roku, zwykle na koniec okres rozliczeniowego lub ma miejsce, gdy jakiś salon się zamyka. O wszystkich tego typu okazjach dowiesz się śledząc ulubione marki w mediach społecznościowych oraz zasięgając informacji na oficjalnych stronach sklepów. Może się jednak zdarzyć, iż przegapisz jakąś wiadomość. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zainwestowanie w wyszukiwarkę okazji, która zrobi to za Ciebie!

 

Kuplio.pl – śledź okazje w salonach z obuwiem

Inwestowanie w kuplio.pl to złe określenie, gdyż nie musimy wydawać ani złotówki, aby móc wejść do świata okazji i obniżek. Wyszukiwarka jest w pełni darmowa i korzystać z niej może każdy, kto ma dostęp do Internetu. Jej interfejs jest na tyle przejrzysty, iż z obsługą nie będą mieli problemu żadni użytkownicy, niezależnie od wieku. Kuplio.pl zbiera informacje o wszystkich aktualnych i aktywnych promocjach, akcjach rabatowych i obniżkach w najróżniejszych sklepach oraz markach, które mają swoje sklepy internetowe. Przy pomocy kilku kliknięć możesz przenieść się bezpośrednio na stronę wybranego sklepu lub uzyskać kod rabatowy (np. Deichmann kod rabatowy lub kod rabatowy sklep CCC), obniżający cenę konkretnego produktu lub usługi. Kuplio.pl posiada również bardzo przydatną opcję zapisu do newslettera, dzięki której będziesz otrzymywać spersonalizowane informacje o okazjach w Twoich ulubionych markach. W ten sposób nie ominie Cię żadna premiera nowych butów, a na kolejny sezon przygotujesz się w mgnieniu oka!

 

 

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: