Więcej zszywek ze źródła

www.mojadelicja.pl

Domowy ekstrakt z wanilii Sernik waniliowy na czekola... Gęsie łapki, ciastka z twar... Rodzynkowiec - ciasto z rod... Pyszny shake czekoladowy - ... Drożdżówki z borówkami, czy... Drożdżówki z borówkami, czy... Fit śniadanie, czyli domowe... Proste ciasto z truskawkami...
mojadelicja

mojadelicja

Dodane 6.09 o 22:15 z

www.mojadelicja.pl

Obserwuj

Najlepsze TIRAMISU BEZ ŚMIETANY!


Kiedy pierwszy raz spróbowałam deseru Tiramisu – od razu się w nim zakochałam. Pomimo, że nie jestem kawoszem i kawy nie pijam, chyba że muszę :)
Niestety nie każdy deser Tiramisu jest taki sam. Jest mnóstwo przepisów, również takich z dodatkiem bitej śmietany. Powiem szczerze, że dla mnie prawdziwe tiramisu to tylko Tiramisu z prawdziwymi żółtkami i serkiem mascarpone. Wszelkie zamienniki są po prostu nietrafione. Jeśli nigdy nie próbowaliście Tiramisu na żółtkach – spróbujcie koniecznie. Bije wszystkie inne na głowę :)
Podaję Wam mój ulubiony przepis na Tiramisu w formie, z idealnie dobranym przeze mnie stosunkiem kawy do amaretto, które są kluczowe w tym deserze.
Deser Tiramisu polecam na wszelkie rodzinne imprezy, szczególnie że deser ten można przygotować do dwóch dni wcześniej. Po prostu z każdym dniem staje się lepszy :)

Zszywka przypięta także na tablicach:

Będę gruba

kuchnia

Desery

ciasta

+7 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: