Więcej zszywek z tablicy

Złote myśli

#cytat dnia
#cytat dnia
# cytat dnia w sam raz dla ...
Nasze organizmy potrzebują ...
#cytat dnia
#cytat dnia
#cytat na dziś
#cytat dnia
#cytat na dziś
#cytat na dziś
agu_agula_pl

agu_agula_pl

Dodane 20.03 o 13:01
Obserwuj
Nasze organizmy potrzebują wsparcia, aby móc się bronić przed wszelkimi przeziębieniami, bakteriami i wirusami. To naprawdę nie jest pora na to, by opychać się śmieciowym jedzeniem, które tylko zapycha.

Nasze organizmy potrzebują wsparcia, aby móc się

bronić przed wszelkimi przeziębieniami, bakteriami i wirusami. To naprawdę nie jest pora na to, by opychać się śmieciowym jedzeniem, które tylko zapycha.

Zgłoś naruszenie

Gaba27

Naprawdę ktoś ten cytat uważa za wartościowy? Ludzie, krytykujecie lekarzy i ich pracę ale przypomnijcie sobie ile razy wasze rodziny, przyjaciele zostali uratowani tylko i wyłącznie dzięki nim. Rozruszniki, przeszczepy, operacje wszelkiego typu, pomoc pourazowa, dobranie leków i niezliczone inne czynności, aby pomóc nam żyć dłużej i lepiej. Niektóre osoby niestety nie stosują się do zaleceń lekarza i czekają na cudotwórcę, aby zwalić winę na lekarza za swoje zaniedbania. To tak nie działa. To współpraca pacjenta i personelu medycznego. Według mnie należy się im niesamowity szacunek. Mówię to jako osoba, która żyje dzięki tym Aniołom Stróżom. To, że jestem i nadal mogę cieszyć się życiem zawdzięczam lekarzom. Proszę popatrzeć tylko na to ile dzięki medycynie teraz żyje przeciętny człowiek, a ile przed ogólnym jej dostępem.

20.03 o 15:28      1  |  1 Pokaż odpowiedzi

Shina02

A ile osób normalnie choruje i nie dba o zdrowie. Dostają gorączki łykną parę tabletek i wracają do pracy. Ile razy już słyszałam w mojej pracy nie ma czasu na L4. A potem umierają w wieku 40-50 lat na powikłania po chorobach. Mało kto dba o zdrowie na co dzień, a śmieciowe jedzenie to przy tym nic. Bo to śmieciowe jedzenie też można jest tylko z rozsądkiem.

20.03 o 14:23      1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Roni22
Chelton

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY