Więcej zszywek z tablicy

tattoo

...
^^^
Nie mogę się już doczekać :...
awww
nigga
.......
...
...
...
cudo.
4ever
drunkwhipster

drunkwhipster od agusia1413

Dodane 15.09 o 14:48
Obserwuj
Nie mogę się już doczekać :)) A Wam podoba się ?

Nie mogę się już doczekać :)) A Wam podoba się ?

Zszywka przypięta także na tablicach:
Tatuaże Tattoo :3 Cytaty i nie tylko :) Me +11 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

kotu152

jaka cena takiego tatuażu ?:3

 |  27.09 o 20:04   Pokaż odpowiedzi

agusia1413

Dzięki za słowa otuchy ( co nie którzy ). To mój pierwszy tatuaż i ma dla Mnie znaczenie i te słowa idealnie pasują do minionych sytuacji ;). Każdy ma inne podejście do tego typu rzeczy, ale wszyscy mają prawo mieć swoje indywidualne zdanie. :)

1  |  16.09 o 10:51   Pokaż odpowiedzi

KarolinaPawlikowska

może dla niektórych ten tatuaż jest bezsensowny a dla innej osoby może coś oznaczać, kto wie... a poza tym co za różnica w jakim bedzie języku? to że tatuaż będzie w języku obcym nie oznacza że wyrzekasz się polskości, po prostu taki ci sie podoba i już. i wcale nie uważam że tatuaż musi coś znaczyć, nie zapominajmy że pierwotna rola tatuażu miała służyć do ozdoby ciała i tylko po to. Każdy robi ze swoim ciałem co chce i jak mu się podoba, a en tatuaż jest śliczny :)

1  |  16.09 o 9:20   Pokaż odpowiedzi

magicznygosc

Ja nie rozumiem ludzi, którzy tatuuja sobie napisy po angielsku, arabsku, chinsku. Dlaczego? Masz coś wspólnego z tym językiem, że decydujesz się na taki napis? Nasz Polski język jest przecież taki piękny. Ale większość ludzi niestety tego nie widzi, wolą wydziarac sobie 'love' bo jest to fajniejsze niż nasze 'miłość'. Szkoda tylko, ze gdy wyjedZiesz za granice to każdy głupi przeczyta co tam masz napisane. Nie zapominajmy skąd pochodzimy! Tatuaże po Polsku to piękna sprawa i uwierzcie, że są one o wiele bardziej osobiste.

 |  1 16.09 o 7:40   Pokaż odpowiedzi

Milese

Śliczny ;) też mam w tym miejscu i też napis

 |  15.09 o 19:20  

Fashionist

bez sens, to powinno być coś osobistego co dotyczyciebie twoja prywatność a nie tylko że jest modny taki napis czy popularny.

 |  15.09 o 17:41   Pokaż odpowiedzi

acaritare

Mnie nie, z tego względu, że nie gustuję w napisach. Ale to nie jest istotne. To Ty będziesz go nosić na swoim ciele i Tobie ma być z nim dobrze. ;)

 |  15.09 o 14:09  

alee88

ladny

 |  15.09 o 13:10  

jeru

podoba się:)

 |  15.09 o 12:30  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: