Więcej zszywek ze źródła

kobiecefinanse.pl

WARTO wyznaczać cele! Jak w... Problem dotyczy do 5% świat... Jak oszczędzać prąd w gospo... Jeśli spłacasz kredyt zacią... Z pozoru niewinne błędy fin... W artykule można podejrzeć,... Kuchnia to główne źródło wy... Jak zablokować wzięcie kred... Rzecz to niespotykana: pani...
danadusz

danadusz

Dodane 28.04 o 21:18 z

kobiecefinanse.pl

Obserwuj

Nikt nie zmusza do bycia nauczycielem.

Tak samo jak nikt nie zmusza do bycia pielęgniarką, ratownikiem medycznym, lekarzem… A jednak ludzie wybierają te niełatwe ścieżki zawodowe, mimo że wiążą się one z dużą odpowiedzialnością i presją społeczną. Dlatego uszanuj, albo przynajmniej przemilcz, zamiast szczuć. Tak mogłabym podsumować wiadra pomyj, jakie wylewane są na nauczycieli, a na które napotykam, przeglądając serwisy informacyjne, komentarze i dyskusje w internecie. Myślałam, że uda mi się na blogu ominąć temat strajku nauczycieli, ale jednak nie: nie umiem. Nie umiem, bo – przyznam szczerze – gdybym się w porę nie opamiętała, to dziś dzieliłabym ich los.

Zgłoś naruszenie

Shina02

Tylko lekarz i inne służby mają trochę gorzej. Po 12 godzin dziennie, brak wolnych świąt, w wojsku nawet więcej. Niech mają podwyżki czemu nie, każdemu się należą. Ale jak widzę te głupie memy to coś się we mnie gotuje. Ostatnio gdzieś było że niby nie mają przerw. No tak bo na 8 godzi pracy nie mają co 45 minut przerw. A mówienie, że mają dyżury na korytarzach, no cóż też się uczyłam i np na 6 klas na korytarzu był tylko 1 nauczyciel :) Niech popracują w sklepie 12 godzin z jedną przerwą, może przestaną opowiadać takie pierdoły :)

28.04 o 22:28   4  |  1

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
kkaylie

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY