Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

I wszystko jasne
Pomysłowo
Zobaczmy czy działa
...
Mała ściąga
Ktoś się pisze??
Sprytnie
Niezły pomysł
Dobre pytanie
Bardzo przydatna ściąga, wa...
I wszystko jasne
Wow...
Serio.. Masakra
No właśnie..
Warto przeczytać
...
Gramy?
Może jakieś zioła, warzywa ...
...
Jestem na TAK!
Musiałam zdjąć hybrydę, dla...
Jakieś tańsze a równie dobr...
Śliczna Cher
Zna ktoś ten produkt? Może ...
Marzenie czy koszmar? Co wy...
Little Klara <3
eenka

eenka

Dodane 11.03 o 13:36
Obserwuj
No właśnie..

No właśnie..

Zszywka przypięta także na tablicach:

śmieszki

Ulubione

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

aamm

Szkoda, że nikt nie bieże pod uwagę tego, że de facto taka ustawa wspiera polski rynek a wypiera zagraniczny...

 |  19.03 o 17:20  

vesper2706

Przecież im nie chodzi o spędzanie czasu z rodziną... Myślą ze ludzi zaczną chodzić do kościoła... A chodzi ich coraz mniej. Moi rodzice oboje całe życie pracują na zmiany, również w niedziele i ne a to nic wspólnego z handlem... O tych osobach się nie myśli bo ktoś to musi robić.

 |  18.03 o 17:26  

Bozejka

A co jeśli ktoś chce pracować w niedzielę, bo ma rodzinę na utrzymaniu a taka niedziela z zakazem handlu zabiera mu ładną kwotę z wypłaty? Dlaczego o tym nikt nie mówi ... ? :/

1  |  16.03 o 21:35  

selest

Zakaz handlu w niedziele. W sobote lubie robią zakupy jakby miała się zacząć wojna i już niczego nie będzie w sklepie przez najbliższy tydzień.

7  |  12.03 o 12:57  

Hellas26

Wszyscy wiemy, że nikt nie chce pracować w niedzielę to normalne a wszystkie galerie, sklepy otwarte w sobotę i niedzielę dla wielu ludzi to po prostu spacer i tyle. Sama pracuję ponad stan godzinno czasowy i wiem co to znaczy mieć jeden dzień wolnego albo wogóle a robienie zakupów w niedzielę i tłumaczenie bo pracuję i nie mam czasu to słaba wymówka. Wiem,że każda miejscowość ma sklepy 24h otwarte to w takim razie nie ma problemu chyba, że i to zamknięte to jeszcze lepiej a i tak człowiek znajdzie 15 minut by zrobić w tygodniu na szybko zakupy bez spacerowania bezwiednie i gapienia się na wszystko i wszystkich. A w niedzielę do parku na zielony spacer będzie czas. Człowiek powinien mieć 2 wolne by funkcjonować ok i wszyscy o tym wiemy ale inaczej to wygląda w praktyce.

7  |  3 12.03 o 6:16   Pokaż odpowiedzi

olcia88888888

Ale kto komu każe chodzić do restauracji czy kina? A inną formą spędzania czasu z rodziną? Chociażby spacer. Moim zdaniem to jest specjalne czepianie się. Przecież ten jeden dzień w tygodniu bez sklepów nikogo nie zabije...

4  |  11.03 o 23:01   Pokaż odpowiedzi

AvelineS

jak każda sytuacja i ta ma dwie strony...każda z Was ma po części rację...wszystko dla dobra ogółu Ale czasami przede wszystkim zapomina się o dobru jednostki. patrzmy na dobre strony. nie potrzebne byłyby zakazy gdyby ludzie sami dostrzegli potrzebę nie robienia zakupów w niedzielę. Ale skoro nie zakazują to korzystamy....taka mentalność ludzi. ja osobiście nigdy nie robię zakupów w niedzielę i umiem w ciągu tygodnia zrobić najpotrzebniejsze zakupy. inni się przyzwyczają. pozdrawiam.

2  |  11.03 o 22:59  

monroe94

Takie niby umoralnienie społeczeństwa przez prawo ...

2  |  2 11.03 o 22:52   Pokaż odpowiedzi

wiola2130

Nikt nie myśli ze my Polacy siedzimy w niemieckich marketach gdzie oni niedziele mają wolne. Galeria nie jest instytucja ratujaca życie żeby musiała być otwarta 24h na dobę . Zatem może również urzędy czy biura też niech się otworzą w soboty i niedziele. Co do restauracji owszem, również mogą być zamknięte skoro ludzie i tak wykupują połowę marketów przed jednym dniem zamknięcia sklepów.

3  |  11.03 o 20:12  

sartist20

Spokojnie, zmiany w polskiej polityce są tak częste,że i ten zakaz zapewne więcej niż rok nie będzie trwał

2  |  11.03 o 15:42  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: