Więcej zszywek ze źródła

www.zegarki-edwa.pl

łańcuszek złoty Bransoletka złota z kolorow... Kolczyki złote celebrytki P... Fossil ES3435 modny zegarek... Orient RA-AG0004B10B męski ... Certina C034.210.22.427.00 ... Swatch GB305 szwajcarski ze... Swatch SYXS102 klasyczny ze... Swatch SYXG100GG szwajcarsk...
zegarki

zegarki

Dodane 17.10 o 17:57 z

www.zegarki-edwa.pl

Obserwuj

Nowość od Seiko!

męski zegarek kinetyczny Seiko Kinetic Perpetual SNP145P1 pochodzący z kolekcji Novak Djokovic.
Wykonany z wysokiej jakości stali barwionej próżniowo na czarny kolor. Przymocowany do skórzanego paska podszytego gumą dla większej swobody noszenia. Dzięki unikatowej formie wykonania stanowi idealny dodatek dla każdego mężczyzny na każdą okazję.
Czasomierz wyposażono w wieczny datownik (perpetual) oraz w funkcję AUTO RELAY, która przedłuża działanie zegarka do czterech lat.
Dzieje się tak, poniważ po odłożeniu zegarka przechodzi on w stan "uśpienia" zaś po ponownym założeniu ustawia się sam na aktualną datę
i godzinę. Dodatkowym atutem jest jedno z najbardziej wytrzymałych szkieł - szkło szafirowe odporne na uderzenia i zarysowania oraz wysoka wodoodporność 100-stu metrów przy której można swobodnie pływać z zegarkiem. Więcej na naszej stronie, aby się przenieść do sklepu kliknij w zdjęcie :)

Polubili: Evaks
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: