Więcej zszywek ze źródła

www.domnaglowie.pl

Labirynt matematyczny dla d... Labirynt matematyczny do dr... Labirynt matematyczny dla d... Dodawanie i odejmowanie w z... Rysowanie symetryczne to ćw... Wraz z nadejściem wiosny za... Komunia w domu – jak przygo... Jak wiecie, nie lubię spędz... Właśnie przeszukałam intern...
domnaglowie

domnaglowie

Dodane 12.07 o 18:47 z

www.domnaglowie.pl

Obserwuj

[NOWY POST]

Kiedyś, w poprzedniej pracy, rozmawiałam na temat dzieci ze znajomym, który miał malutką córeczkę. Opowiedział mi, że usypianie małej to dla niego codzienny koszmar. Otóż, żeby zasnęła, musiał odbywać z nią godzinną wycieczkę w wózku po parkingu podziemnym! Wtedy zasypiała. Byłam w szoku, bo słyszałam, że rodzice wożą dzieci samochodem aż zasną, ale żeby jeździć po parkingu... To było zaskoczenie i zdziwienie, ile rodzice zrobią, żeby dziecko w końcu zasnęło, zamiast po prostu nauczyć je robić to samemu. Przecież i tak w końcu na tym się skończy.
Ale, co ja się tu mądrzę, skoro też byłam niezbyt ogarniętą mamą i usypiałam dziecko na rękach. Pisałam już wiele razy, że dopiero trzeciego udało mi się nauczyć samodzielnego zasypiania już w drugim miesiącu życia i między innymi dzięki temu trzecie macierzyństwo uważam za najbardziej udane.
Dziś właśnie historia o tym, jak doszłam do tego, że dziecko może zasypiać samodzielnie bez kołysania na rękach.
Wskakujcie na bloga!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Rowerki biegowe Pomysły mama Bejbik +2 innych
Zgłoś naruszenie

misio_pysioo

ja mam dwoje dzieci i nie mialam problemu . od razu je nauczylam zasypiac samodzielnie ;)

 |  12.07 o 22:07   Pokaż odpowiedzi

Lizz26

super artykuł! nie mam dziecka ale jak będę mieć to na pewno wypróbuje i uważam że to Co napisałaś to święta prawda!

 |  12.07 o 19:11   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: