Więcej zszywek z tablicy

siłownia

i którego wybrać? *-*
~kiedy zdjecia nie przerobi...
Nowy zeszyt treningowy(norm...
Nawet stać trzeba umieć :D ...
Chyba najlepsza rozgrzewka ...
Czy trzeba spać te 8h dzien...
siemie lniane- najlepszy sp...
Picie wody z solą potrafi z...
Nowe badania naukowe - Miej...
znacie moze jakies strony/s...
czas na redukcje.Żeby jakos...
Trochę ciałka nie zaszkodzi...
ciasto_marchewkowe

ciasto_marchewkowe

Dodane 5.09 o 16:53
Obserwuj
Nowy zeszyt treningowy(normalnie sie w nim zakochałam w sklepie haha) i nowy rekord :D Polecam prowadzić taki dziennik. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad swoim progresem i całym planem treningowym, na siłowni nie musimy się zastanawiać ile mamy włożyć talerzy na kij :D Jezeli ćwiczycie w domu tez polecam go założyć, fajnie sie go później przegląda. Pamietajcie : samym kręceniem cardio nie zbudujecie pośladków, nie wstydzcie sie isc na "męską" strefe i poćwiczyć z normalną sztangą i hantlami. Jak widac(ale chyba na zdj nie widać xD) nie trzeba robic miliona wymyślnych ćwiczeń żeby posladki urosły- najważniejszy wg mnie jest ciężar. U mnie 3 podstwowe ćwiczenia + 2 akcesoria ;)

Nowy zeszyt treningowy(normalnie sie w nim zakochałam

w sklepie haha) i nowy rekord :D Polecam prowadzić taki dziennik. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad swoim progresem i całym planem treningowym, na siłowni nie musimy się zastanawiać ile mamy włożyć talerzy na kij :D Jezeli ćwiczycie w domu tez polecam go założyć, fajnie sie go później przegląda. Pamietajcie : samym kręceniem cardio nie zbudujecie pośladków, nie wstydzcie sie isc na "męską" strefe i poćwiczyć z normalną sztangą i hantlami. Jak widac(ale chyba na zdj nie widać xD) nie trzeba robic miliona wymyślnych ćwiczeń żeby posladki urosły- najważniejszy wg mnie jest ciężar. U mnie 3 podstwowe ćwiczenia + 2 akcesoria ;)

Zgłoś naruszenie

Shina02

Dla pośladków? Steper o.0 Moje pośladki tak pięknie się zaokrągliły i podniosły, jak te wszystkie zdjęcie z zszywki ^^ A ja swoje treningi zapisuje w kalendarzu, który ułatwia trochę ogarnięcie studiów :)

5.09 o 21:58   1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
simplewear
Adziami
lukex
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY