O czym marzą mężczyźni? Pięć oryginalnych prezentów dla niego
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 23.02 o 17:35
Obserwuj
60

O czym marzą mężczyźni? Pięć oryginalnych prezentów dla niego

Urodziny, imieniny, święta, Dzień Mężczyzny - w ciągu roku jest co najmniej kilka okazji do obdarowywania bliskiego naszemu sercu mężczyzny. Gdy zbliża się następne jego święto, warto zastanowić się, czy potrzebuje kolejnej pary skarpetek? Czy warto wydawać pieniądze na gadżety, które kurzą się na półkach? Czy może lepiej zainwestować w prezent, który pozwoli naszemu mężczyźnie na spełnienie marzenia? Sprawdź, o czym najczęściej marzą współcześni mężczyźni i jakie prezenty wywołują u nich rumieńce na twarzy.

Symulator lotu 

Wielu mężczyzn już w dzieciństwie marzyło o tym, aby zostać pilotem. Nic dziwnego - zawód ten kojarzy się z prestiżem i nieograniczonymi możliwościami. Liczne podróże, zwiedzanie najdalszych zakątków świata, a także chęć prowadzenia niezwykłej maszyny, jaką bez wątpienia jest samolot, kuszą wielu śmiałków. Jeśli Twój mężczyzna do nich należy, teraz możesz spełnić jego marzenie! Wystarczy, że kupisz mu na urodziny czy inne święto voucher do symulatora lotu. Taki symulator pozwala na przeprowadzenie wielu ćwiczeń w wybranej fazie lotu oraz zaplanowanie całego lotu z wybranego lotniska na świecie. Super przeżycia gwarantowane!

Przejażdżka luksusowym samochodem 

Niektórzy marzą o tym, aby wznieść się wysoko w powietrze, inni wolą bardziej przyziemne rozrywki. “Przyziemne” wcale nie znaczy jednak nudne! Większość mężczyzn z uwielbieniem w oczach spogląda na luksusowe modele aut typu Lamborghini czy Porsche. Każdy z nich marzy o tym, aby zasiąść za kierownicą kultowego giganta i choć przez chwilę poczuć na własnej skórze moc sportowego silnika. Teraz jest to możliwe. Voucher na przejażdżkę luksusowym samochodem to świetny prezent na Dzień Mężczyzny, urodziny czy święta. Przejażdżki odbywają się po specjalnie przygotowanym torze lub ulicami miast. Taki prezent Twój ukochany z pewnością zapamięta na długo. 

Szkolenie strzeleckie 

Pora na prezent dla prawdziwego twardziela. Każdy facet zainteresowany tematyką militariów ucieszy się z wejściówki na strzelnicę. Możesz wybrać pakiet podstawowy lub zdecydować się na prezent ekskluzywny, czyli profesjonalne szkolenie strzeleckie. Podczas takiego kursu profesjonalni instruktorzy nauczą Twojego mężczyznę, jak prawidłowo trzymać broń i oddawać strzały. Omówią również wszystkie rodzaje broni i kwestie związane z bezpieczeństwem. Szkolenia strzeleckie dostępne są w dwóch wariantach: podstawowym i rozszerzonym. Nawet wytrawny strzelec znajdzie coś dla siebie. 

Szkolenie motocross 

Wracamy do pojazdów mechanicznych, jednak tym razem mamy coś specjalnego dla miłośników jednośladów. Voucher na szkolenie motocross jest prawdziwą gratką dla fanów szybkiej jazdy na motocyklach enduro, czyli terenowych motocyklach wyścigowych. Podczas całodniowego kursu na osobę obdarowaną voucherem czeka mnóstwo emocjonujących atrakcji. Uczestnik przyswoi wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu pokonywania przeszkód, sztuki panowania nad maszyną, technik jazdy i przystosowania do terenu. Szkolenie motocross to maksimum adrenaliny i świetny prezent na Dzień Mężczyzny i inne okazje. Uważaj jednak, bo po takim kursie Twój mężczyzna na pewno będzie chciał kupić nowy motocykl! 

Szkolenie survivalowe 

Wielu mężczyzn marzy o tym, aby choć na chwilę oderwać się od trudów codzienności. Obciążeni pracą i zmęczeni technologią faceci szukają rozrywek, które łączą odpoczynek i przygodę. Taką rozrywką są na przykład szkolenia survivalowe organizowane w najdzikszych zakątkach Polski (głównie w Bieszczadach). Podczas szkolenia obdarowany nauczy się rozpoznawać teren, pozyskiwać wodę i ogień, organizować schronienie i pożywienie, a także opanuje podstawy nawigacji. Brzmi nieprawdopodobnie? Zafunduj survival swojemu facetowi i przekonaj się, jak dobrze mu to zrobi. 

Podczas wyboru atrakcji pamiętaj, aby dopasować jej rodzaj do zainteresowań i potrzeb obdarowywanego. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że kupiony przez Ciebie prezent będzie jego marzeniem do spełnienia! 

Artykuł sponsorowany

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: