Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Oby więcej takich ludzi. Ni...
XYZ
xyz
xyz
xyz
xyz

Więcej zszywek ze źródła

szafunia.pl

... Numer 10:) Wspólne wspomina... :):):) ... ...... Warkoczyki po bokach ,,, Tu możecie porać program z ... ...
nati4673

nati4673

Dodane 21.07 o 20:45 z

szafunia.pl

Obserwuj

Oby więcej takich ludzi.

Niestety w dzisiejszych czasach człowiek człowiekowi nóż w plecy wbije dla własnej wygody :(

Zszywka przypięta także na tablicach:
Złote myśli
Zgłoś naruszenie

Sopromise

Pan Tomasz to przykład zaprzeczający dzisiejszej społeczności... Każdy szanujący innych człowiek nie powinien przechodzić koło czegoś takiego obojętnie. Nic tylko brać przykład! Brawo !

3  |  21.07 o 22:36  

nati4673

To się chwali. Mi samej sie przydarzyła taka sytuacja. Wówczas kupiłam temu czlowiekowi zwykła bułkę i coś do niej, a jego uśmiech, poprostu bezcenny. Cieszył się i dziękował jak dziecko. Wiadomo zdarzają się sytuacje, w których zostajesz poproszona o pieniądze na jedzenie, wówczas proponujesz zakupł bułki w wyniku czego zostajesz obrzucona przezwiskami, ponieważ w rzeczywistości chodzi o pieniądze na zakup alkoholu, dlatego jestem przeciwna dawaniu pieniędzy, ale zdarzają się ludzie, którym naprawdę w życiu się nie poszczęściło i nie wiemy przez co przeszli, a których uszczęśliwi zwykła "sucha bułka". Dlatego nie bądzmy obojętni!

4  |  21.07 o 21:36  

nicole0909

Byłam kiedyś z moją mamą na zakupach, stanęłyśmy na parkingu i tam stał taki starszy pan, śmierdziało od niego alkoholem, ale chyba nie był pijany, prosił moją mamę o 2 zł na mleko, moja mama powiedziała, że mu nie da, bo domyślała się, że zbiera na alkohol. Poszła do sklepu, kupiła mleko i poszła mu zanieść, i on tego nie chciał przyjąć i powiedział, że woli 2 zł dostać, niż mleko. Więc można się domyśleć, że zbierał na alkohol. Nie lubię takich ludzi.

2  |  21.07 o 21:28  

proudprincess

Ostatnio również jakiś człowiek podchodził do ludzi i prosił o 2zł na chleb ale niestety nikt mu nie chciał dać..I podszedł do mnie i do mojej siostry i zapytał o te 2zł bo jest bardzo głodny..Nie dałyśmy mu pieniędzy, tylko poszłyśmy do sklepu i mu kupiłyśmy bułki, paszteciki i paprykarz....A potem dziękował i cieszył się, aż się zrobiło lepiej na sercu :)

3  |  21.07 o 21:06  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: