Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Od razu zaznaczam, że post ...
ola452

ola452

Dodane 22.10 o 22:11
Obserwuj
Od razu zaznaczam, że post nie jest reklamą i nic za to nie mam. Korzystać możecie jedynie Wy. Chciałabym podzielić się z Wami moim odkryciem. Zazwyczaj nie jestem dobrze nastawiona do takich rzeczy, ale to naprawdę działa i nic za to nie płacicie. W zamian za oglądanie śmiesznych filmików w aplikacji i granie w gry, otrzymujecie prawdziwe pieniądze ($$$$), które możecie wypłacić na PayPal. Może nie uzieracie tego szybko, ale myślę, że warto czasami, kiedy nam się nudzi korzytać z aplikacji i dorabiać sobie na małe wydatki. 
Wszystkie informacje znajdziecie na instagramie @pracownikzdalny, tam podają link do bloga, gdzie super wszystko jest wyjaśnione!

Od razu zaznaczam, że post nie jest reklamą i nic

za to nie mam. Korzystać możecie jedynie Wy. Chciałabym podzielić się z Wami moim odkryciem. Zazwyczaj nie jestem dobrze nastawiona do takich rzeczy, ale to naprawdę działa i nic za to nie płacicie. W zamian za oglądanie śmiesznych filmików w aplikacji i granie w gry, otrzymujecie prawdziwe pieniądze ($$$$), które możecie wypłacić na PayPal. Może nie uzieracie tego szybko, ale myślę, że warto czasami, kiedy nam się nudzi korzytać z aplikacji i dorabiać sobie na małe wydatki.
Wszystkie informacje znajdziecie na instagramie @pracownikzdalny, tam podają link do bloga, gdzie super wszystko jest wyjaśnione!

Zgłoś naruszenie

krn78

Pewnie spojrzałbym na to technicznym okiem faceta, i, kto wie, skrytykował to i owo, ale kiedy zaczynam przeglądać cokolwiek na instagramie, od razu mnie wyrzuca i każe się rejestrować. To, moim zdaniem, dyskwalifikuje ten serwis.

 |  24.10 o 17:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: