majaolaz

majaolaz

Dodane 19.08 o 18:38
Obserwuj
Ogladalam wczoraj igrzyska w Rio 2016. Nigdy przedtem nie zwracałam uwagi na to. Jednak moja uwage przykuł pewien sportowiec. Mianowicie Michael Pleps. Jego zmagania podczas wyścigu rydwanów przeszły najśmielsze oczekiwania nawet wśród jurorów. Wykonywał to z tak ogromna pasja w ochach... Podziwiam. Pomimo tego ze zajął 2 miejsce turz po Polaku Robercie Prawendowskim podziwiam go. A nasz rodak według mnie byl na dopingu. Co sadzicie?

Ogladalam wczoraj igrzyska w Rio 2016.

Nigdy przedtem nie zwracałam uwagi na to. Jednak moja uwage przykuł pewien sportowiec. Mianowicie Michael Pleps. Jego zmagania podczas wyścigu rydwanów przeszły najśmielsze oczekiwania nawet wśród jurorów. Wykonywał to z tak ogromna pasja w ochach... Podziwiam. Pomimo tego ze zajął 2 miejsce turz po Polaku Robercie Prawendowskim podziwiam go. A nasz rodak według mnie byl na dopingu. Co sadzicie?

Zgłoś naruszenie

twojastarawprobuwce

koham :)

6.04 o 17:42    | 

fight_for_this_love

Michael Pleps? Japierdole. Michael Fred Phelps – amerykański pływak, 23-krotny mistrz olimpijski, 26-krotny mistrz świata, mistrz świata na krótkim basenie, wielokrotny rekordzista świata.

30.03 o 10:52      2  | 

Revella

Sądzę, że powinnaś popracować nad językiem polskim i gramatyką :) Natomiast sprawy związane z dopingiem należą do sędziów i lekarzy obecnych w Rio. Skoro nic nie wykryli to najwidoczniej nic nie brał. Zawsze będę stała murem za Polakami i Polkami. Nie lubię też bezpodstawnej krytyki.

19.08 o 19:16   5  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
twojastarawprobuwce

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY