zosiunia27

zosiunia27 od draggle

Dodane 19.03 o 19:13
Obserwuj
Ok, cieszę się ze zwycięstwa Kamila - nadrobił sporo punktów do Krafta w PŚ i zajął ostatecznie drugie miejsce w Raw Air, to oogromny wyczyn! Jednak... wiem jak bardzo zwycięstwo w Raw Air należało się Wellingerowi, po niezbyt udanym skoku Krafta (biorąc pod uwagę jego możliwości), miał je przecież na wyciągnięcie ręki. I chyba nie potrafię w pełni cieszyć się osiągnięciami Kamila, widząc smutek na twarzy Wellingera.

Ok, cieszę się ze zwycięstwa Kamila - nadrobił

sporo punktów do Krafta w PŚ i zajął ostatecznie drugie miejsce w Raw Air, to oogromny wyczyn! Jednak... wiem jak bardzo zwycięstwo w Raw Air należało się Wellingerowi, po niezbyt udanym skoku Krafta (biorąc pod uwagę jego możliwości), miał je przecież na wyciągnięcie ręki. I chyba nie potrafię w pełni cieszyć się osiągnięciami Kamila, widząc smutek na twarzy Wellingera.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Ski jumping <3 skijumping Sport to zdrowie ;-)
Zgłoś naruszenie

Kasiak_8

Ciesz się zwycięstwem Stocha wellinger terz na pewno kiedyś wygra to jest świetny skoczek i wieże że mu się uda

 |  20.03 o 21:54  

Gossip_03

Dobre warunki w skokach narciarskich to loteria. Andii spóźnił się na progu a dalej po prostu nie dał rady tego wyciągnąć. Mimo złych warunków Kraft wyciągnął skok na ponad 200m. Szkoda mi Andreasa ale miałam wrażenie, że przykombinowal,mimo pewnej wygranej.

 |  20.03 o 2:09  

evviva_l_arte

A ile razy Stoch trafiał na niekorzystne warunki? Bardzo dużo w tym PŚ ;)

3  |  20.03 o 0:45  

draggle

Pewnie, zgadzam się z Tobą, świetnie jest widzieć Kamila w takiej formie :) Jednak kibicuję także Wellingerowi i po prostu szkoda, że trafił na niekorzystne warunki.

 |  1 19.03 o 20:20  

Polinaaa12

sport i rywalizacja już takie są, wszystko może się zdarzyć, więc mi nie jest szkoda Wellingera i bardzo się cieszę z zwycięstwa Stocha. Mu też się należało po ostatnim spadku formy ;)

1  |  19.03 o 17:58  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: