Więcej zszywek z tablicy

KOLEKCJA ECO

Oprawa ścienna SENEGAL ECO ...
Jesteś wielbicielem kompozy...
Lubisz naturalne kompozycje...
Dodatkowe źródło światła? A...
Lampa stojąca MEKSYK ECO to...
Oprawy ścienne doskonale pr...
Dodatkowe źródło światła je...
Cenisz sobie życie w zgodzi...
Nowoczesna, ponadczasowa ko...
Lampa podłogowa KALIFORNIA ...
Oprawa ścienna SPLIT ECO zy...
Kwintesencja funkcjonalnośc...
Nowoczesne i stylowe oświet...
Kinkiet ścienny FLORYDA ECO...
Kwintesencja stylu i nowocz...
Fornirowy kinkiet ścienny B...
Kinkiet ścienny ARIZONA ECO...
Przedstawiamy Państwu model...
Naturalność, subtelność i n...
Prezentujemy Państwu unikal...
Potrzebujesz w swoim wnętrz...
Przy eleganckiej lampie sto...
Ta designerska lampa stojąc...
Niecodzienny design lampy t...
Klasyczny kinkiet ścienny A...
Lampa CANCUN ECO to uniwers...
www_lysne_pl

www_lysne_pl

Dodane 22.05 o 8:10
Obserwuj
Oprawy ścienne doskonale prezentują się pojedyńczo oraz jako instalacje świetlne. Podkreślają charakter domu oraz eksponują najważniejsze dekoracje w pomieszczeniu. Prezentowany model kinkietu ściennego AURORA ECO bez wątpienia będzie wyjątkowym elementem wystroju Twojego domu. Prosta , klasyczna a zarazem niebanalna kompozycja owalnego, fornirowego abażura łączy się z metalowym stelażem. Abażur ten skierowany jest w dół, a światło, które wydobywa jest niezwykle ciepłe i zjawiskowe. Oprawa wpisze się w style klasyczne, nowoczesne jak i skandynawskie. Sprawdzi się jako dekoracja świetlna, które jednocześnie oświetli ulubiony obraz na ścianie, wazony oraz wszystkie inne przedmioty, które chcielibyśmy zaakcentować w naszym domu. Prezentowane oświetlenie posiada miejsce na jedną oprawkę E27 oraz dostosowana jest do żarówek LED.

Kinkiet dostępny jest w 4 kolorach abażura: dąb bielony, dąb sonoma, orzechowy, kasztanowy. Oraz w 5 odcieniach stelaża: biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto.

Oprawy ścienne doskonale prezentują się pojedyńczo

oraz jako instalacje świetlne. Podkreślają charakter domu oraz eksponują najważniejsze dekoracje w pomieszczeniu. Prezentowany model kinkietu ściennego AURORA ECO bez wątpienia będzie wyjątkowym elementem wystroju Twojego domu. Prosta , klasyczna a zarazem niebanalna kompozycja owalnego, fornirowego abażura łączy się z metalowym stelażem. Abażur ten skierowany jest w dół, a światło, które wydobywa jest niezwykle ciepłe i zjawiskowe. Oprawa wpisze się w style klasyczne, nowoczesne jak i skandynawskie. Sprawdzi się jako dekoracja świetlna, które jednocześnie oświetli ulubiony obraz na ścianie, wazony oraz wszystkie inne przedmioty, które chcielibyśmy zaakcentować w naszym domu. Prezentowane oświetlenie posiada miejsce na jedną oprawkę E27 oraz dostosowana jest do żarówek LED.

Kinkiet dostępny jest w 4 kolorach abażura: dąb bielony, dąb sonoma, orzechowy, kasztanowy. Oraz w 5 odcieniach stelaża: biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY