ineskai

ineskai od moose662

Dodane 26.09 o 21:14
Obserwuj
Oto jak zainspirowana kiedyś ozdobą do pokoju wykonałam świecznik. Piękny efekt końcowy zaskoczył i mnie :). Wystarczy mieć sól, kredę kolorową i jakiś już niepotrzebny słoiczek mały. Sól rozdzielamy na tyle części ile mamy kolorów kredy (w moim przypadku było to 5 kolorów). Sól najlepiej sobie rozsypać i wcierać w nią kredę kolorową. Gdy już sól się zabarwi wsypujemy ją do słoiczka. Tak robimy z resztą kolorów i można wsypywać sól pod różnym kątem by uzyskać jeszcze ładniejszy efekt. Na sam koniec włożyłam świeczkę. Wykonałam własne zdjęcia by wam przedstawić sposób w jaki robiłam i efekt końcowy.

Oto jak zainspirowana kiedyś ozdobą do pokoju wykonałam

świecznik. Piękny efekt końcowy zaskoczył i mnie :). Wystarczy mieć sól, kredę kolorową i jakiś już niepotrzebny słoiczek mały. Sól rozdzielamy na tyle części ile mamy kolorów kredy (w moim przypadku było to 5 kolorów). Sól najlepiej sobie rozsypać i wcierać w nią kredę kolorową. Gdy już sól się zabarwi wsypujemy ją do słoiczka. Tak robimy z resztą kolorów i można wsypywać sól pod różnym kątem by uzyskać jeszcze ładniejszy efekt. Na sam koniec włożyłam świeczkę. Wykonałam własne zdjęcia by wam przedstawić sposób w jaki robiłam i efekt końcowy.

Zszywka przypięta także na tablicach:
DIY Ulubione Pomysły Pomysły +6 innych
Zgłoś naruszenie

ineskai

Potwierdzam, pomysł sprawdzony, działa, zrobiłam w mniej niż 5 minut. Kolorową sól wsypałam do kieliszka od wina + świeczka i postawiłam na szafce ;)

 |  27.09 o 11:43  

ineskai

Wykorzystam Twój pomysł jutro :D

 |  26.09 o 22:49  

ineskai

Zasługujesz na nagrodę ;)

 |  26.09 o 21:13   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: