Więcej zszywek z tablicy

Moje metamorfozy ;)

jeden z najwytrwalszych chl...
a to mega szacun dla Ewelin...
oto jedna z moich małych po...
Oto moja mała przemiana ;) ...
kasicek11

kasicek11

Dodane 9.02 o 13:21
Obserwuj
Oto moja mała przemiana ;) po kilku latach borykania się z nadwagą postanowiłam studiować psychodietetykę i pomagać innym walczyć z dodatkowymi kilogramami :) jestem farmaceutą, psychodietetykiem i dietoterapeutą. Zapraszam na mojego fb, gdzie możesz się ze mną skontaktować w celu otrzymania pomocy fb/Kkasiek Po szczegółowej rozmowie mogę ułożyć dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny :)

Oto moja mała przemiana ;) po kilku latach borykania

się z nadwagą postanowiłam studiować psychodietetykę i pomagać innym walczyć z dodatkowymi kilogramami :) jestem farmaceutą, psychodietetykiem i dietoterapeutą. Zapraszam na mojego fb, gdzie możesz się ze mną skontaktować w celu otrzymania pomocy fb/Kkasiek Po szczegółowej rozmowie mogę ułożyć dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny :)

Zgłoś naruszenie

kasicek11

psychodietetyk to połączenie dietetyka z psychologiem,zajmuję się głębszymi problemami związanymi z problemami nadwagi. Często problem leży głęboko w naszej psychice i nie możemy sobie poradzić ze zrzuceniem nadprogramowych kg. Większość takich osób świetnie zna wszystkie zasady , jakie stosuje się podczas diety, wie co powinien jeść i o jakich godzinach itp ale mimo to nie może sobie poradzić z nadwagą. Przykładem takich osób są osoby, które cierpią na kompulsywne objadanie się, nie mogą powstrzymać napadu chęci jedzenia mimo braku głodu- sama z tym walczyłam ok 3 lata i dlatego postanowiłam pomagać innym :) to tak w skrócie ;)

10.02 o 12:14   1  |  Pokaż odpowiedzi

kasicek11

www.fb.com/Kkasiek :)

10.02 o 12:09    | 

Mrowka1989

Nie mogę Cię znaleźć na fb

9.02 o 14:13    | 

Dooorotka

Hej :) Chcialam zapytac tak z ciekawości bo zawsze mnie to intrygowalo, czym tak w praktyce rozni sie dietetyk od psychodietetyka? :)

9.02 o 13:38       |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Ufcio
martyynka1295
Marcia2705
NowImDiana
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY