Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

pierwsze moje takie coś.  :/
poudaje, że jestem artystą ;D
reggae_33

reggae_33

Dodane 2.05 o 17:37
Obserwuj
pierwsze moje takie coś.  :/

pierwsze moje takie coś.

:/

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Furie1

Moim zdaniem powinnaś popracować nad proporcjami twarzy, bo trochę nie jest to zachowane. Jak ja zaczynałam rysować to bardzo pomocna właśnie do portretów okazała się książka "Wielka księga rysowania" Lee Hammond. Tam jest naprawdę wszystko bardzo dobrze wyjaśnione więc jak ją gdzieś dorwiesz to polecam. No i oczywiście powodzenia, dużo pracuj a za niedługo sama zobaczysz efekty :).

1  |  4.05 o 22:28   Pokaż odpowiedzi

MrSara

kontury - by było równo i dokładnie tak samo) potem weź jeszcze miększy ołówek i popraw miejsca ciemniejsze pamiętaj by brwi nie "kolorować" tylko rysować włosek po włosku i pamiętaj o szczegółach jak zmarszczki, piegi, czy nawet rzęsy bo niektórzy je omijają, cieniować możesz na bieżąco a jak potrzebujesz mocniejszego cienia to nie wyrzucaj strzępek po ostrzeniu ołówka ten grafit podrobniony najlepiej możesz rozcierać patyczkiem do uczu, włosy też zaczynasz stopniowo od jasnego i potem poprawiasz w niektórych miejscach miększymi ołówkami pamiętaj też by nie zamalowywać całości jak leci tylko robić włosy tak jak wyglądają na zdjęciu ( w niektórych miejscach ciemniej gdzieś jaśniej a gdzieś prawie w ogóle) pamiętaj by poświęcać duuuuużo czasu, dużo ćwiczyć. powodzenia laska :* mam nadzieje że jakoś pomogłam i te moje wypociny na coś się przydadzą :)

2  |  4.05 o 20:47   Pokaż odpowiedzi

MrSara

najlepiej rób wszystko powoli lepiej by portret zajął ci nawet 3 dni i był zrobiony dokładnie niż pół godziny na odwal, używaj ołówków o różnej twardości pierw te twarde by nadać lekki kontur (ogólny zarys twarzy obramowanie ust, oczy brwi, nosa, włosów) potem weź lekko miększy ołówek i dokładnie przyglądając się osobie rysowanej zajmij się pierw jednym okiem potem drugim i tak dalej ( po to

2  |  4.05 o 20:46  

InspiIzabela

Popracuj trochę nad włosami, a będzie ok. ;)

1  |  4.05 o 17:18   Pokaż odpowiedzi

SweetSadMemory

I mam nadzieję, że nie ostatnie ;D śliczne ^^ czekam na więcej Twoich prac ;)

1  |  2.05 o 22:57   Pokaż odpowiedzi

sympathy0

a według mnie to jeśli rysowanie sprawia Ci przyjemność to rób to dalej:)) praktyka czyni mistrza

1  |  2.05 o 19:55   Pokaż odpowiedzi

Senile

Boże...nie bierz się nigdy więcej za rysowanie.

1  |  2 2.05 o 19:10   Pokaż odpowiedzi

werkaxoxo

czoło powinno być trochę wyższe ;D

1  |  2.05 o 18:05  

kezyrgo

jakie fajne oczy!!!:):):)

1  |  2.05 o 17:37   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: