Więcej zszywek z tablicy

Fitness i sport

Pierwsze zdjęcie z sierpnia...
klaudiaknpj17

klaudiaknpj17

Dodane 28.06 o 18:04
Obserwuj
Pierwsze zdjęcie z sierpnia 2017 drugie aktualne. Zaczęło się od zmiany trybu życia i w sumie na tym się skończyło. Nie miałam na celu zmiany sylwetki i to moim zdaniem okazało się kluczowe. Diety nigdy nie było. Zaczęłam jeździć na rowerze a w okresie zimowym biegać na bieżni. Zauważyłam samoistne wyrabianie się u mnie zdrowych nawyków jak tylko polepszyła się moja kondycja. Przykładem może być zwiekszone spożycie wody itp. Nie ukrywam, że zaczęłam dostrzegać zmiany w swoim wyglądzie. Zwyczajnie oprócz lepszego samopoczucia i kondycji "nabawiłam się" zmian w sylwetce.

Pierwsze zdjęcie z sierpnia 2017 drugie aktualne.

Zaczęło się od zmiany trybu życia i w sumie na tym się skończyło. Nie miałam na celu zmiany sylwetki i to moim zdaniem okazało się kluczowe. Diety nigdy nie było. Zaczęłam jeździć na rowerze a w okresie zimowym biegać na bieżni. Zauważyłam samoistne wyrabianie się u mnie zdrowych nawyków jak tylko polepszyła się moja kondycja. Przykładem może być zwiekszone spożycie wody itp. Nie ukrywam, że zaczęłam dostrzegać zmiany w swoim wyglądzie. Zwyczajnie oprócz lepszego samopoczucia i kondycji "nabawiłam się" zmian w sylwetce.

Zszywka przypięta także na tablicach:
makijaż fit Motywacje;)
Zgłoś naruszenie

Chodzaceszczescie

Zdrowe odżywianie i ogólnie zdrowy tryb życia ma świetne efekty uboczne ! Jesteś tego żywym przykładem. Wyglądasz obłędnie :)

 |  2.07 o 21:32  

wika170397

łooo super, tak trzymać ;)

 |  30.06 o 21:26  

natalia174

piekne ciałko ja tez zaczelam cwiczyc i moim celem było zwiekszenie siły w rękach i poprawa kondycji, a okazalo sie ze poprawila mi sie tez figura (tylko ze ja przytylam i zrobiłam sie bardziej kobieca) a do tego lepsze samopoczucie polecam wszystkim wygospodarowac sobie chociaż 20min dziennie na cwiczenia

 |  30.06 o 15:50  

misio_pysioo

pięknie wyglodasz .Gratuluje :)

5  |  1 28.06 o 18:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: